Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek na planie "M jak miłość"
Instagram

Kinga dowie się, że jest poważnie chora! Dramat Zduńskiej w "M jak miłość"

Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek na planie "M jak miłość"
Instagram

Kinga z "M jak miłość" już wkrótce dowie się, że jest poważnie chora! Najnowszy sezon hitowej produkcji emitowanej przez Telewizyjną Dwójkę przynosi widzom naprawdę ogromne emocje. W jednym z ostatnich odcinków serialu Olek (Maurycy Popiel) zabił Artura (Tomasz Ciachorowski), a Paweł (Rafał Mroczek) rozstał się z Julką (Joanna Kuberska). Teraz okazuje się, że wkrótce dramatyczne chwile przeżyje również Kinga(Katarzyna Cichopek)! Zduńska będzie miała problemy ze zdrowiem. 

Kinga zemdleje w bistro

W ostatnich odcinkach "M jak miłość" okazało się, że Kinga będzie musiała sama zajmować się dziećmi, domem i bistro ponieważ jej mąż wyjedzie do Berlina. Niestety, jak informuje portal superseriale.se.pl Kinga już wkrótce będzie bardzo zmęczona przez nadmiar obowiązków. Zduńska zauważy, że coraz gorsze samopoczucie może mieć związek z jej stanem zdrowia. Kinga zrobi sobie badania i wtedy okaże się, że jest poważnie chora! Według doniesień portalu Zduńska będzie się zmagać z anemią. Kinga nie będzie chciała jednak informować o wszystkim Piotrka (Marcin Mroczek). O swoich problemach powie tylko Pawłowi. Choroba da o sobie znać kiedy Kinga pojawi się w bistro. Okazuje się, że Zduńska zemdleje! 

Co wydarzy się dalej? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Myślicie, że Paweł powie Piotrkowi o chorobie Kingi? Zduński wróci do Polski, żeby zająć się żoną?

Zobacz także: Artur to czarny charakter wszech czasów? Przypominamy jego... najgorsze momenty w "M jak miłość"

Kinga Zduńska zachoruje na anemię.

M jak Miłość serial
Instagram

Zduńska zemdleje w bistro.

M jak miłość - Kinga odwiedza Magdę
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53