Kinga Rusin na gali rozdania Paszportów Polityki
East News

Seksownie! Kinga Rusin znów zadała szyku na Paszportach Polityki

Kinga Rusin na gali rozdania Paszportów Polityki
East News

Kinga Rusin zachwyciła, czy zaliczyła modową wpadkę na gali rozdania Paszportów Polityki? Kolejna edycja rozdania prestiżowych nagród magazynu "Polityka" już za nami. Na wielkiej imprezie relacjonowanej na antenie TVN nie mogło zabraknąć gwiazd stacji, a wśród nich Kingi Rusin! Prowadząca "Dzień Dobry TVN" od lat zachwyca swoim stylem, a na oficjalnych uroczystościach Kinga Rusin zazwyczaj pokazuje się w długich, elegankich sukniach. Tym razem jednak zrobiła wyjątek!

Kinga Rusin zadała szyku na Paszportach Polityki

Kinga Rusin na gali rozdania Paszportów Polityków zaprezentowała się w czarnej marynarce i prostych, ciemnych spodniach. Nuda? Nic z tych rzeczy! Kinga Rusin wybrała dwurzędową marynarkę z dużymi złotymi guzikami i ozdobną, obszytą koralikami szelką na jedno ramię. Look prowadzącej "Dzień Dobry TVN" uzupełniły złote szpilki i mała torebka-puzderko. 

Zobaczcie sami, jak na wielkiej gali wyglądała Kinga Rusin! Dziennikarka po raz kolejny udowodniła, że doskonale zna się na modzie.  Podoba się Wam look Kingi Rusin? Naszym zdaniem wyglądała naprawdę świetnie!

Zobacz także: Kinga Rusin uwielbia nosić sukienki. Jej stylową kreację z Reserved kupicie teraz na wyprzedaży za połowę ceny!

Kinga Rusin na gali rozdania Paszportów Polityki.

Kinga Rusin na gali rozdania Paszportów Polityki
East News

Gwiazda TVN zachwyciła swoim wyglądem.

Kinga Rusin na gali rozdania Paszportów Polityki
East News

Czarna Marynarka w stylu Kingi Rusin

 

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15