Kinga Rusin w sukience w piórka
Instagram

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z córkami. Nawiązała w ten sposób do ważnego tematu...

Kinga Rusin w sukience w piórka
Instagram

Kinga Rusin często zabiera głos w ważnych sprawach. Tym razem odnosząc się do tematu edukacji seksualnej dzieci umieściła na Instagramie zdjęcie z córkami zrobione w dzieciństwie. Co prawda dzieci dziennikarki są już samodzielne, ale ten temat jest jej bliski, dlatego zdecydowała się zapowiedzieć rozmowę na temat edukacji seksualnej, którą prowadziła w "Dzień dobry TVN" wymownym zdjęciem! Zobaczcie, jak dziennikarka się zmieniła przez te lata!

Kinga Rusin pokazała zdjęcie córek z dzieciństwa

Dziennikarka jest mamą dwóch córek: 21-letniej Poli i 19-letniej Igi. Jak sama przyznała temat edukacji seksualnej jest jej dobrze znany i postanowiła odnieść się do niego również za pomocą mediów społecznościowych, nawiązując do gorących dyskusji na ten temat, które toczą się obecnie w naszym kraju:

Powróćmy jak za dawnych lat....😉 Jutro w Dzień Dobry TVN, porozmawiamy m.in. o tym skąd się biorą dzieci. Serio! Skoro, jak wynika z badań, 80% rodziców chce edukować w tym temacie swoje pociechy to warto wiedzieć jak to zrobić. Temat na czasie nie tylko teraz, ale od zarania dziejów🙏🏻. A jak już dzieci przyjdą na świat to jak on się zmienia? Oj coś wiem na ten temat😉 - napisała na Instagramie gwiazda TVN.

Do tematu wybrała wymowne zdjęcie, na którym widzimy Kingę Rusin w młodości z dwoma córkami. Trzeba przyznać, że dziennikarka niewiele się zmieniła! Nadal wygląda doskonale. Sami spójrzcie!

Fani Kingi Rusin szybko zareagowali na poruszony temat i poparli dziennikarkę, przypominając przy tym, że kiedyś o takiej edukacji w domach praktycznie nie było mowy. Oczywiście pojawiło się też mnóstwo komplementów dotyczących wyglądu gwiazdy:

W szoku jestem! Przecież Pani kompletnie się nie zmieniła, a dziewczyny zdążyły dorosnąć i pojsc swoją droga

Nie wiedziałam, nikt nie edukował, babcia w tajemnicy mi powiedziała, rodzice nie mieli czasu, gdy urodziłam byłam zszokowana, jak sama mam sobie z tym tematem poradzić

Cała prawda 👍

Też uważacie, że wcale się nie zmieniła?

 

Iga Lis w czerwonej kurtce z Kingą Rusin

 

Kinga Rusin w czerwonych kowbojkach

 

 

Więcej na temat Kinga Rusin
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04