Kim Kardashian i Kanye West po raz czwarty zostali rodzicami. 10 maja na świat przyszedł ich syn, którego urodziła surogatka. Ta sama kobieta wcześniej urodziła córkę pary, Chicago.

Reklama

„On już tu jest i jest idealny!”, napisała na Twitterze Kim Kardashian.

Kim Kardashian i Kanye West pokazali syna

Z okazji Dnia Matki, który w Stanach Zjednoczonych jest obchodzony 12 maja, Kim Kardashian zrobiła synowi zdjęcie, którym postanowiła pochwalić się na Instagramie. Przy okazji gwiazda ujawniła, że ich syn będzie nazywał się: Psalm West. Kim i Kanye słyną z tego, że nadają dzieciom oryginalne imiona, ale ich wybór i tak wszystkich zaskoczył. West nie ukrywa, że jest bardzo religijny, dlatego niektórych fanów jego wybór imienia dla syna nie dziwi, ale i tak większość internatów uważa, że tym razem para przesadziła i skrzywdziła dziecko wyborem takiego imienia.

Kanye West w Dzień Matki złożył żonie niezwykłe życzenia:

„Pięknego Dnia Matki, z naszym nowo narodzonym dzieckiem, jesteśmy błogosławieni ponad miarę, mamy wszystko to, czego potrzebujemy”, napisał raper.

W jednym z wywiadów raper wyznał, że w przyszłości chciałby mieć z Kim siedmioro dzieci. Z kolei celebrytka chciałaby poprzestać na czwórce - dwóch dziewczynkach i dwóch chłopcach.

Co myślicie o imieniu Psalm?

Zobacz także

Kim i Kanye mają już czwórkę dzieci

Kim z córką North

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama