Kinga Rusin o swoim partnerze, Marku Kujawie
East News

"Mój najlepszy przyjaciel i wielkie wsparcie" Kinga Rusin jeszcze nigdy nie zdradziła tak wiele o swoim partnerze!

Kinga Rusin o swoim partnerze, Marku Kujawie
East News

Kinga Rusin i Marek Kujawa są parą już od kilku lat, ale bardzo rzadko pokazują się razem  i nie biorą udziału we wspólnych sesjach zdjęciowych. Gwiazda TVN należy do grona gwiazd, które chronią swoje życie prywatne i niezbyt często opowiadają o swoich partnerach. Tym razem jednak Kinga Rusin zrobiła wyjątek i po raz pierwszy powiedziała tak wiele o swoim ukochanym. Jak wygląda jej związek z Markiem Kujawą? Zobaczcie, co zdradziła!

Kinga Rusin szczerze o związku z Markiem Kujawą

Kinga Rusin w rozmowie z magazynem "Viva!" przyznała, że z Markiem Kujawą łączy ją nie tylko miłość, ale i wspólny biznes. Para razem prowadzi firmę produkującą naturalne kosmetyki. 

Nie mamy wolnych weekendów, ale za to pracujemy we wspaniałych miejscach, często w najbardziej odległych i najpiękniejszych zakątkach świata. Dużo podróżujemy służbowo, ale też przy okazji zwiedzamy, poznajemy niesamowitych ludzi, podziwiamy spektakularne krajobrazy. I to wszystko robimy razem, mając zarówno satysfakcję zawodową, jak i wiele frajdy z bycia non stop we dwójkę. Życie prywatne trochę się nam wymieszało z zawodowym, ale nie mam wrażenia, że któremukolwiek z nas to przeszkadza - zdradziła Kinga Rusin. 

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie ukrywa, że m.in. dzięki swojemu partnerowi czuje się szczęśliwa i spełniona. 

Spełniło się mnóstwo moich marzeń, mam odchowane, mądre i kochane córki, wspaniałego partnera, który jest moim najlepszym przyjacielem i wielkim wsparciem - przyznała w rozmowie z "Vivą!".

Jak widać miłość w związku Kingi Rusin i Marka Kujawy kwitnie! Kto wie, być może wkrótce zakochani zdecydują się na ślub?

Kinga Rusin opowiedziała o związku z Markiem Kujawą

Kinga Rusin znów jest szczęśliwa

Kinga Rusin na gali biznesowej
ONS.pl

Więcej na temat Kinga Rusin Marek Kujawa
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08