Instagram
1/9
Instagram

 

Czyżbyśmy byli świadkami narodzin nowej, nieco młodszej Deynn?! Nikola Nadrowska ma zaledwie 16 lat, ale już teraz bije rekordy popularności wśród fit blogerów. Dziewczyna, która działa na Instagramie pod pseudonimem "alszerbikini", zadebiutowała właśnie w zawodach bikini fitness. Nikola była najmłodszą uczestniczką. Wygląda na to, że dziewczyna za punkt honoru wzięła sobie pokonanie innych, wysportowanych pań. Jak prezentuje się jej sylwetka? Czy Nikola ma jeszcze czas na drobne przyjemności? Sprawdźcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

 

POLECAMY: Deynn wzięła ślub z Danielem! "Zapomniałam dodać... Pani Majewska"

2/9
Instagram

 

Nikola Nadrowska może się pochwalić imponującą sylwetką. Nic nie przyszło jednak za darmo. Dziewczyna codziennie wylewa siódme poty na siłowni, aby utrzymać formę i móc zaprezentować ją na zawodach. 

 

- Uwielbiam mieć cel, by konsekwentnie realizować go. Uwielbiam weryfikować pracę, a przede wszystkim robić coś dla siebie, by móc cieszyć sieę potem efektami patrząc w lustro - przekonuje Nikola na swoim Instagramie. 

3/9
Instagram

 

Siłownia jest dla niej drugim domem. Nikola, podobnie jak Deynn, lubi chwalić się w internecie efektami swoich treningów. Wizyta na siłowni nie może odbyć się bez obowiązkowej fotki w lustrze!

4/9
Instagram

 

Nikola ma zaledwie 16 lat, ale już teraz startuje w zawodach na równi z innymi, często dużo starszymi od niej kobietami. Jeśli nie zabraknie jej samozaparcia oraz samodyscypliny, ta nastolatka naprawdę może zajść daleko! 

5/9
Instagram

 

Treningi to nie wszystko! Nikola Nadrowska znajduje także czas na własne przyjemności. 16-latka kocha muzykę, a szczególnie polski hip-hop. Jej ulubionym wykonawcą jest Fokus, czyli Wojciech Alszer, który współtworzył takie legendarne składy, jak choćby Paktofonika czy też Pokahontaz. 

6/9
Instagram

 

Dlaczego Nikola zaczęła trenować i rzeźbić swoje ciało? Okazuje się, że nie zawsze mogła się pochwalić doskonałą sylwetką. Dziewczyna w jednym ze swoich postów na Instagramie wspomniała, że był taki moment w jej życiu, że walczyła z nadwagą, która później przerodziła się w niedowagę. Nikola musiała także zmierzyć się z brutalnymi równieśnikami, którzy z chęcią wytykali jej wszystkie wady oraz mankamenty urody.

 

- Mój start był dla mnie zażegnaniem złych czasów, gdy ludzie mówili, że nic nie osiągnę i do niczego się nie nadaje. Był w pewnym rodzaju dowodem dla ludzi, którzy we mnie wątpili - a przede wszystkim dowód dla siebie samej, że mogę! 🙆‍♀️ Pokonaniem największych słabości i lat walki z samoakceptacją i poszukiwania szczęścia, i swojego miejsca które odnalazłam tu 🙏💝👙 - tłumaczy 16-latka. 

 

 

Dlaczego wystartowałaś w zawodach? Dlaczego sporty sylwetkowe? Jak to sie zaczeło? Czyli największa zagadka w dziejach internetuuuf (😂) Co skłoniło 15 latkę do wejścia na deski sceny ifbb Za duże ambicje, brak pokory? I jak to jest możliwe ze nie bałam sie konsekwencji - (o tym oddzielny post bo niektórym ciężko mówić o tych ciemniejszych stronach branży a potem są konsekwencję) 🤦‍♀️🤡 Otóż nie... Właściwie mogłabym wam gadać w kólko o spełnieniu marzeń, że warto bla bla, ale przesyt mam. Opowiem wam więc o dziewczynie która niegdyś leczyła swoje kompleksy, przez lata była prześladowania przez rówieśników (taak, wakeup. Tak sie dzieje teraz.) Która miała swojego czasu nadwagę, niedowagę, ale nie miała nigdy pasji. Ale zawsze ze swoim zdaniem i charakterem Od zawsze chodziłam własnymi ścieżkami, więc może dlatego za młodziaka upodobałam sobie ten piękny sport który bacznie obserwowałam ze łzami w oczach (bo kto wie zna i obsewuje to ja jestem tą dziewczynką która płacze pod sceną) 😹🤷‍♀️ Mój start był dla mnie zażegnaniem złych czasów, gdy ludzie mówili ze nic nie osiągnę i do niczego sie nie nadaje. Był w pewnym rodzaju dowodem dla ludzi którzy we mnie wątplili - a przedewszystkim dowód dla siebie samej, że mogę! 🙆‍♀️ Pokonaniem największych słabości, i lat walki z samoakceptacją I poszukiwania szczęścia, i swojego miejsca które odnalazłam tu 🙏💝👙 Mam nadzieje że to będzie początek czegoś pięknego, a tymczasem gdy poukładam sprawy przyziemne, dobuduje mięska tu i uwdzie wrócę tam jeszcze 😎☝🏽 Oddałam tam serce 👐🏽😼🙌🏽 (Z całego serducha dziękuję Ci za przeczytanie do końca, szacun!🙏) #bikinifitness #zawody #motivation #youngbikini #16yo #najmłodszabikini #teamnikolka #motywacja #siłownia #athlete #bodyattackteam #ifbb #pzkfits #suckerforpain #gym #nevergiveup #polska #polskasylwetka #bodygoals #bikini #gymwear #muscles #warsaw #trening

Post udostępniony przez Nikola Nadrowska 🍼'02 (@alszerbikini)

7/9
Instagram

 

Jak myślicie, czy ta dziewczyna zdoła zająć miejsce Deynn, która podobno planuje wielki powrót do Polski?

8/9
Instagram

 

Trzymamy za nią mocno kciuki! Wy również?

9/9
Instagram

 

Podoba wam się jej sylwetka?