Party Stories
Małgorzata Opczowska
East News
Newsy

Kim jest Małgorzata Opczowska, nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie"? Co z Marceliną Zawadzką?

Nowa prowadząca w "Pytaniu na śniadanie"! Co z Marceliną Zawadzką?!

Małgorzata Opczowska właśnie zadebiutowała w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Do tej pory jej nazwisko było kojarzone głównie z programami "Info dzień" i Info raport", ale teraz dziennikarka ma szanse zostać jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Poznajcie ją bliżej! 

Zobacz także: Marcelina Zawadzka jeszcze nie wraca do "Pytania na śniadanie"! Ma ją zastąpić inna piękna gwiazda TVP

"Pytanie na śniadanie" ma 18 lat, a jego gwiazdy odpowiadają na najbardziej nurtujące widzów pytania!

Małgorzata Opczowska - kim jest nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie"? 

Małgorzata Opczowska ma 32 lata. Swoje pierwsze dziennikarskie kroki stawiała w stacji TVN, gdzie prowadziła między innymi "Granie na śniadanie", "Apetyt na kasę", czy "Manię grania". Pracowała również w redakcji "Rozmów w toku", "Dzień Dobry TVN", czy Onet.tv. Z telewizją publiczną związana jest już od 13 lat. Od ponad roku możemy oglądać dziennikarkę na antenie TVP Info, a wcześniej na pewno doskonale znali ją widzowie z Krakowa.

To właśnie tam prezenterka pracowała przez wiele lat i zdobywała dziennikarskie doświadczenie, jako reporterka. Mogliśmy ją oglądać między innymi w "Dzienniku regionów".  Była również współprowadzącą publicystycznego show "Młodzież kontra", które także jest nagrywane w Krakowie, rodzinnym mieście Małgorzaty Opczowskiej. 

Małgorzata Opczowska jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak to dziennikarstwo od zawsze było jej wielką pasją. Od niedawna dziennikarka zastępuje również Magdalenę Ogórek w programie "Studio Polska" - teraz zaś możemy podziwiać ją już w głównej stacji TVP w programie "Pytanie na śniadanie". Wygląda na to, że Małgorzata Opczowska powoli wyrasta na jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. 

Dziennikarka prowadzi również Instagram, na którym możemy zobaczyć relacje nie tylko z życia zawodowego, ale także prywatnego. Gwiazda TVP ma syna, którego chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Na próżno jednak szukać informacji na temat jej partnera życiowego. 

Myślicie, że Małgorzata Opczowska sprawdzi się w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie"? Dziennikarka zadebiutowała w tej roli 13. października, obok Tomasz Wolnego. 

Małgorzata Opczowska jest związana z TVP od przeszło 13 lat. Od ponad roku możemy oglądać ją w TVP Info, a teraz także na antenie telewizyjnej dwójki. 

Małgorzata Opczowska
East News

Prezenterka ma ogromne doświadczenie zawodowe. Chociaż skończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, to jednak właśnie dziennikarski świat, skradł jej serce. 

Małgorzata Opczowska
East News

Co z Marceliną Zawadzką? Na początku dzisiejszego wydania Tomasz Wolny wyjaśnił:

"No to skoro państwo już się poznali, to jeszcze dwa słowa wyjaśnienia. Oczywiście wszyscy zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu u moim boku Marceliny nie ma. Poprosiła o trochę czasu wolnego, aby uporządkować swoje sprawy prywatne. Tymczasem w gronie prowadzących witamy Małgorzatę Opczowską. Dzień dobry"

Marcelina Zawadzka z torebką Gucci wychodzi z

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tomasz Wolny odchodzi z PNŚ?
Newsy
Tomasz Wolny odchodzi z "Pytania na śniadanie"!? Mamy komentarz Marceliny Zawadzkiej!

Tomasz Wolny odchodzi z programu „ Pytanie na śniadanie ”? Takie informacje nieoficjalnie ustalił Fakt.pl. Według informacji podanych w serwisie dziennikarz zostanie przeniesiony do kanałów informacyjnych, z którymi był pierwotnie związany. Nie wiadomo jeszcze, kto miałby go zastąpić w porannej telewizji śniadaniowej i zasiądzie na kanapie obok Marceliny Zawadzkiej . Czy Tomasz Wolny odejdzie z "Pytania na śniadanie"? Jak donosi tabloid niebawem Tomasz Wolny ma wrócić do prowadzenia programów wyłącznie w kanałach informacyjnych. To w nich osiągał największe sukcesy, a w plebiscycie Telekamer aż trzykrotnie był nominowany w kategorii „Prezenter informacyjny”. W tym roku zdobył statuetkę po raz pierwszy. Dziennikarz w telewizji śniadaniowej w śniadaniówce pojawił się w 2015 roku. Razem z Marceliną Zawadzką tworzą jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych duetów. Według informacji „Faktu” niebawem rozpoczną się castingi na nowego prowadzącego, a Tomasz Wolny nowymi obowiązkami ma zająć się od jesieni. Mamy komentarz Marceliny Zawadzkiej o odejściu Wolnego z "Pytania na śniadanie"! Zapytaliśmy Marcelinę Zawadzką o komentarz w tej sprawie i jednoznacznie odpowiedziała, że nic nie wie na temat odejścia Tomasza Wolnego z programu: Ja nic o tym nie wiem... i wątpię, że tak jest - zdradziła Party.pl była Miss. Tomasz Wolny dementuje! Na swoim Facebooku Tomasz Wolny zdementował te informacje: Autorom tekstu dzięki za uwagę, ale gdyby następnym razem zainteresowali się jedną z moich akcji dla dzieciaków, Powstańców albo dla moich przyjaciół z zespołem Downa, czyli czymś co ma miejsce NAPRAWDĘ... to będę bardzo zobowiązany! 😉 A w tak zwanym międzyczasie, niezmiennie, od świtu widzimy się...

Tomasz Wolny
Newsy
Tomasz Wolny odebrał pierwszą Telekamerę! Na gali pojawił się z piękną żoną...

Tomasz Wolny jest jednym z laureatów Telekamer 2019. Prezenter "Panoramy" i współprowadzący " Pytania na śniadanie " odebrał statuetkę w kategorii "Prezenter informacyjny". Dziennikarz na gali pojawił się ze swoją żoną Agatą Tomaszewską-Wolny, która też jest dziennikarką. Możemy ją na co dzień zobaczyć w bloku informacyjnym TVN24. Wolny odbierając Telekamerę był bardzo wzruszony i dziękował swojej żonie! Zobaczcie, kim jest Agata Tomaszewska-Wolny... Żona Tomasza Wolnego towarzyszyła mu na gali Telekamery 2019! Tomasz Wolny swój ogromny sukces jako prezenter programu informacyjnego świętował w towarzystwie żony. Dziennikarka pracuje w stacji TVN, gdzie się poznali. Para pobrała się w 2009 roku i mają trójkę dzieci: Zosię, Tymona i Halszkę. Agata Tomaszewska cały czas związana jest z jedną stacją, z kolei Tomasz Wolny karierę rozpoczynał w TVN, gdzie tworzył kanał informacyjny. Następnie związał się z TVP Poznań, a potem rozpoczął pracę w TVP Info, skąd przeszedł do TVP 2 .  Widać, że para tworzy udane małżeństwo, a Wolny podczas przemówienia gorąco dziękował swojej żonie za ogromne wsparcie, jakie od niej otrzymuje! TeleKamery 2019 - laureaci Wśród nagrodzonych gwiazd znaleźli się również Dawid Kwiatkowski jako juror roku, Paulina Sykut - prezenterka pogody oraz Joanna Kulig i Mikołaj Roznerski jako aktorzy roku. Najlepszym programem rozrywkowym zostało show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Złote TeleKamery odebrały Martyna Wojciechowska i Anita Werner!   Tomasz Wolny z Telekamerą 2019 Zobacz także :  Mikołaj Roznerski na Telekamerach podziękował Adrianie Kalskiej za wsparcie! Padły wzruszające słowa

Marzena Rogalska w dżinsach
Newsy
Jest nowa prowadząca w "Pytaniu na śniadanie"! Kto dołączy do Zawadzkiej, Rogalskiej i Zamachowskiej?
To spore zaskoczenie!

Aleksandra Rosiak nową prowadzącą "Pytanie na Śniadanie"! Do trzech dotychczasowych prowadzących: Marceliny Zawadzkiej, Moniki Zamachowskiej i Marzeny Rogalskiej dołączy teraz kolejna piękna dziennikarka. Nowa prowadząca zadebiutuje na antenie TVP2 już 30 kwietnia i poprowadzi weekendowe wydanie "Pytania na Śniadanie" z Tomaszem Kammelem. Natomiast od 10 maja Aleksandra Rosiak na stałe będzie współprowadzić program z Łukaszem Nowickim.   Kim jest Aleksandra Rosiak - nowa prowadząca "Pytanie na Śniadanie"? Aleksandra Rosiak to wrocławianka, absolwentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Jako dziennikarka i prezenterka telewizyjna od 2004 roku pozostaje związana z TVP (Telewizja Wrocław, TVP1, TVP2, TVP INFO). Od 2005 prowadzi polsko-niemiecki magazyn „Kowalski i Schmidt” (TVP i RBB). Prowadziła też program „Poranek Info” w TVP INFO oraz „Wiadomości” (TVP1). Jej pasje to sztuka, motoryzacja oraz sport. Uwielbia boks i jazdę na nartach.  Interesuje się polityką i sprawami międzynarodowymi. Cieszymy się bardzo, że pani Aleksandra Rosiak dołącza do zespołu Dwójki. To świetna dziennikarka, posiadająca doświadczenie w prowadzeniu zarówno programów informacyjnych, jak i widowisk rozrywkowych, np. Festiwalu Piosenki w Opolu. Mam nadzieję, że szybko stanie się twarzą Dwójki. I jako gospodyni „Pytania na śniadanie”, i jako prowadząca ważne wydarzenia artystyczne emitowane na antenie TVP2   – mówi Maciej Chmiel, dyrektor TVP2. Będziecie oglądać "Pytanie na Śniadanie" z Aleksandrą Rosiak?   Zobacz: WPADKA? Marcelina Zawadzka nie przejrzała się w lustrze przed wyjściem? Połyskująca sukienka, futrzane rękawy i te usta!   Aleksandra Rosiak nową prowadzącą "Pytanie na Śniadanie" Pierwsze wydanie dziennikarka poprowadzi z Tomaszem Kammelem

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner