Małgorzata Opczowska
East News

Kim jest Małgorzata Opczowska, nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie"? Co z Marceliną Zawadzką?

Małgorzata Opczowska
East News

Małgorzata Opczowska właśnie zadebiutowała w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Do tej pory jej nazwisko było kojarzone głównie z programami "Info dzień" i Info raport", ale teraz dziennikarka ma szanse zostać jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Poznajcie ją bliżej! 

Zobacz także: Marcelina Zawadzka jeszcze nie wraca do "Pytania na śniadanie"! Ma ją zastąpić inna piękna gwiazda TVP

Małgorzata Opczowska - kim jest nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie"? 

Małgorzata Opczowska ma 32 lata. Swoje pierwsze dziennikarskie kroki stawiała w stacji TVN, gdzie prowadziła między innymi "Granie na śniadanie", "Apetyt na kasę", czy "Manię grania". Pracowała również w redakcji "Rozmów w toku", "Dzień Dobry TVN", czy Onet.tv. Z telewizją publiczną związana jest już od 13 lat. Od ponad roku możemy oglądać dziennikarkę na antenie TVP Info, a wcześniej na pewno doskonale znali ją widzowie z Krakowa.

To właśnie tam prezenterka pracowała przez wiele lat i zdobywała dziennikarskie doświadczenie, jako reporterka. Mogliśmy ją oglądać między innymi w "Dzienniku regionów".  Była również współprowadzącą publicystycznego show "Młodzież kontra", które także jest nagrywane w Krakowie, rodzinnym mieście Małgorzaty Opczowskiej. 

Małgorzata Opczowska jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak to dziennikarstwo od zawsze było jej wielką pasją. Od niedawna dziennikarka zastępuje również Magdalenę Ogórek w programie "Studio Polska" - teraz zaś możemy podziwiać ją już w głównej stacji TVP w programie "Pytanie na śniadanie". Wygląda na to, że Małgorzata Opczowska powoli wyrasta na jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. 

Dziennikarka prowadzi również Instagram, na którym możemy zobaczyć relacje nie tylko z życia zawodowego, ale także prywatnego. Gwiazda TVP ma syna, którego chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Na próżno jednak szukać informacji na temat jej partnera życiowego. 

Myślicie, że Małgorzata Opczowska sprawdzi się w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie"? Dziennikarka zadebiutowała w tej roli 13. października, obok Tomasz Wolnego. 

Małgorzata Opczowska jest związana z TVP od przeszło 13 lat. Od ponad roku możemy oglądać ją w TVP Info, a teraz także na antenie telewizyjnej dwójki. 

Małgorzata Opczowska
East News

Prezenterka ma ogromne doświadczenie zawodowe. Chociaż skończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, to jednak właśnie dziennikarski świat, skradł jej serce. 

Małgorzata Opczowska
East News

Co z Marceliną Zawadzką? Na początku dzisiejszego wydania Tomasz Wolny wyjaśnił:

"No to skoro państwo już się poznali, to jeszcze dwa słowa wyjaśnienia. Oczywiście wszyscy zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu u moim boku Marceliny nie ma. Poprosiła o trochę czasu wolnego, aby uporządkować swoje sprawy prywatne. Tymczasem w gronie prowadzących witamy Małgorzatę Opczowską. Dzień dobry"

Marcelina Zawadzka z torebką Gucci wychodzi z "Pytania na Śniadanie"

 

Więcej na temat Pytanie na śniadanie
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01