Małgorzata Opczowska
East News
Newsy

Kim jest Małgorzata Opczowska, nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie"? Co z Marceliną Zawadzką?

Nowa prowadząca w "Pytaniu na śniadanie"! Co z Marceliną Zawadzką?!

Małgorzata Opczowska właśnie zadebiutowała w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Do tej pory jej nazwisko było kojarzone głównie z programami "Info dzień" i Info raport", ale teraz dziennikarka ma szanse zostać jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Poznajcie ją bliżej! 

Zobacz także: Marcelina Zawadzka jeszcze nie wraca do "Pytania na śniadanie"! Ma ją zastąpić inna piękna gwiazda TVP

"Pytanie na śniadanie" ma 18 lat, a jego gwiazdy odpowiadają na najbardziej nurtujące widzów pytania!

Małgorzata Opczowska - kim jest nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie"? 

Małgorzata Opczowska ma 32 lata. Swoje pierwsze dziennikarskie kroki stawiała w stacji TVN, gdzie prowadziła między innymi "Granie na śniadanie", "Apetyt na kasę", czy "Manię grania". Pracowała również w redakcji "Rozmów w toku", "Dzień Dobry TVN", czy Onet.tv. Z telewizją publiczną związana jest już od 13 lat. Od ponad roku możemy oglądać dziennikarkę na antenie TVP Info, a wcześniej na pewno doskonale znali ją widzowie z Krakowa.

To właśnie tam prezenterka pracowała przez wiele lat i zdobywała dziennikarskie doświadczenie, jako reporterka. Mogliśmy ją oglądać między innymi w "Dzienniku regionów".  Była również współprowadzącą publicystycznego show "Młodzież kontra", które także jest nagrywane w Krakowie, rodzinnym mieście Małgorzaty Opczowskiej. 

Małgorzata Opczowska jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, jednak to dziennikarstwo od zawsze było jej wielką pasją. Od niedawna dziennikarka zastępuje również Magdalenę Ogórek w programie "Studio Polska" - teraz zaś możemy podziwiać ją już w głównej stacji TVP w programie "Pytanie na śniadanie". Wygląda na to, że Małgorzata Opczowska powoli wyrasta na jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. 

Dziennikarka prowadzi również Instagram, na którym możemy zobaczyć relacje nie tylko z życia zawodowego, ale także prywatnego. Gwiazda TVP ma syna, którego chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Na próżno jednak szukać informacji na temat jej partnera życiowego. 

Myślicie, że Małgorzata Opczowska sprawdzi się w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie"? Dziennikarka zadebiutowała w tej roli 13. października, obok Tomasz Wolnego. 

Małgorzata Opczowska jest związana z TVP od przeszło 13 lat. Od ponad roku możemy oglądać ją w TVP Info, a teraz także na antenie telewizyjnej dwójki. 

Małgorzata Opczowska
East News

Prezenterka ma ogromne doświadczenie zawodowe. Chociaż skończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, to jednak właśnie dziennikarski świat, skradł jej serce. 

Małgorzata Opczowska
East News

Co z Marceliną Zawadzką? Na początku dzisiejszego wydania Tomasz Wolny wyjaśnił:

"No to skoro państwo już się poznali, to jeszcze dwa słowa wyjaśnienia. Oczywiście wszyscy zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu u moim boku Marceliny nie ma. Poprosiła o trochę czasu wolnego, aby uporządkować swoje sprawy prywatne. Tymczasem w gronie prowadzących witamy Małgorzatę Opczowską. Dzień dobry"

Marcelina Zawadzka z torebką Gucci wychodzi z

Zobacz także
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali nowymi prowadzącymi "Pytanie na śniadanie"!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali nowymi prowadzącymi "Pytanie na śniadanie"! Wiemy, kogo zastąpią

Ida Nowakowska

"Pytanie na śniadanie" zostanie zawieszone przez koronawirusa? Ida Nowakowska zdradziła plany TVP

 

Tomasz Wolny odchodzi z PNŚ?
Newsy
Tomasz Wolny odchodzi z "Pytania na śniadanie"!? Mamy komentarz Marceliny Zawadzkiej!
Tomasz Wolny odchodzi z "Pytania na śniadanie"!? Mamy komentarz Marceliny Zawadzkiej!

Tomasz Wolny odchodzi z programu „ Pytanie na śniadanie ”? Takie informacje nieoficjalnie ustalił Fakt.pl. Według informacji podanych w serwisie dziennikarz zostanie przeniesiony do kanałów informacyjnych, z którymi był pierwotnie związany. Nie wiadomo jeszcze, kto miałby go zastąpić w porannej telewizji śniadaniowej i zasiądzie na kanapie obok Marceliny Zawadzkiej . Czy Tomasz Wolny odejdzie z "Pytania na śniadanie"? Jak donosi tabloid niebawem Tomasz Wolny ma wrócić do prowadzenia programów wyłącznie w kanałach informacyjnych. To w nich osiągał największe sukcesy, a w plebiscycie Telekamer aż trzykrotnie był nominowany w kategorii „Prezenter informacyjny”. W tym roku zdobył statuetkę po raz pierwszy. Dziennikarz w telewizji śniadaniowej w śniadaniówce pojawił się w 2015 roku. Razem z Marceliną Zawadzką tworzą jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych duetów. Według informacji „Faktu” niebawem rozpoczną się castingi na nowego prowadzącego, a Tomasz Wolny nowymi obowiązkami ma zająć się od jesieni. Mamy komentarz Marceliny Zawadzkiej o odejściu Wolnego z "Pytania na śniadanie"! Zapytaliśmy Marcelinę Zawadzką o komentarz w tej sprawie i jednoznacznie odpowiedziała, że nic nie wie na temat odejścia Tomasza Wolnego z programu: Ja nic o tym nie wiem... i wątpię, że tak jest - zdradziła Party.pl była Miss. Tomasz Wolny dementuje! Na swoim Facebooku Tomasz Wolny zdementował te informacje: Autorom tekstu dzięki za uwagę, ale gdyby następnym razem zainteresowali się jedną z moich akcji dla dzieciaków, Powstańców albo dla moich przyjaciół z zespołem Downa, czyli czymś co ma miejsce NAPRAWDĘ... to będę bardzo zobowiązany! 😉 A w tak zwanym międzyczasie, niezmiennie, od świtu widzimy się...

Małgorzata Opczowska wzięła ślub
East News
Newsy
Małgorzata Opczowska z "Pytania na śniadanie" już po ślubie! Jej mężem został znany dziennikarz
Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski wzięli ślub na plaży w Jastarni! Uroczystość odbyła się w gronie rodziny i przyjaciół. Znamy szczegóły wesela

Co za wieści! Małgorzata Opczowska jest już po ślubie. Jak informuje superexpress.pl gwiazda "Pytania na śniadanie" oraz stacji TVP Info poślubiła Jacka Łęskiego - również dziennikarza i pracownika TVP. Ślub pary odbył się na... plaży w Jastarni. Poznajcie szczegóły. Zobacz także :  Anna Cieślak bierze ślub z Edwardem Miszczakiem. Dzieli ich 26 lat. Co mówi o różnicy wieku? Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski już po ślubie!   W czerwcu tego roku okazało się, że Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski są zaręczeni.  Do zaręczyn pary doszło podczas pobytu dziennikarki w Iławie. Łęski, znany m.in. z programu "Alarm" w TVP Info, namówił kolegów z "Kuriera Iławskiego", żeby przeprowadzili wywiad z Małgorzatą, a w jego trakcie padło pytanie czy zgodzi się wyjść za mąż. Opczowska powiedziała oczywiście tak i dziś para jest już po ślubie! Zakochani oczywiście poznali się w pracy. Mąż Małgorzaty jest od niej starszy o 15 lat. Super Express podał szczegóły ślubu gwiazd TVP. Jacek i Małgorzata pobrali się na plaży w Jastarni. Małgorzatę do ślubu poprowadził jej 7-letni synek, Max, który w ten sposób zastąpił tatę dziennikarki - mężczyzna zmarł w lutym tego roku, kiedy Opczowska występowała w „Dance Dance Dance”.  Według relacji dziennika para swój pierwszy taniec wykonała do piosenki "Perfect" Eda Sheerana.  Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski mają za sobą nieudane małżeństwa. Opczowska rozwiodła się jesienią 2020 roku: To prawda, rozwiodłam się. Nadal jest to dla mnie traumatyczne przeżycie. Rozwód był dla mnie bolesny, rany są zbyt świeże i głębokie, był to dla mnie osobisty cios, w końcu za mąż wychodzi się z miłości na dobre i na złe - mówiła kilka...

Tomasz Wolny
Newsy
Tomasz Wolny odebrał pierwszą Telekamerę! Na gali pojawił się z piękną żoną...
Tomasz Wolny odebrał pierwszą Telekamerę! Na gali pojawił się z piękną żoną...

Tomasz Wolny jest jednym z laureatów Telekamer 2019. Prezenter "Panoramy" i współprowadzący " Pytania na śniadanie " odebrał statuetkę w kategorii "Prezenter informacyjny". Dziennikarz na gali pojawił się ze swoją żoną Agatą Tomaszewską-Wolny, która też jest dziennikarką. Możemy ją na co dzień zobaczyć w bloku informacyjnym TVN24. Wolny odbierając Telekamerę był bardzo wzruszony i dziękował swojej żonie! Zobaczcie, kim jest Agata Tomaszewska-Wolny... Żona Tomasza Wolnego towarzyszyła mu na gali Telekamery 2019! Tomasz Wolny swój ogromny sukces jako prezenter programu informacyjnego świętował w towarzystwie żony. Dziennikarka pracuje w stacji TVN, gdzie się poznali. Para pobrała się w 2009 roku i mają trójkę dzieci: Zosię, Tymona i Halszkę. Agata Tomaszewska cały czas związana jest z jedną stacją, z kolei Tomasz Wolny karierę rozpoczynał w TVN, gdzie tworzył kanał informacyjny. Następnie związał się z TVP Poznań, a potem rozpoczął pracę w TVP Info, skąd przeszedł do TVP 2 .  Widać, że para tworzy udane małżeństwo, a Wolny podczas przemówienia gorąco dziękował swojej żonie za ogromne wsparcie, jakie od niej otrzymuje! TeleKamery 2019 - laureaci Wśród nagrodzonych gwiazd znaleźli się również Dawid Kwiatkowski jako juror roku, Paulina Sykut - prezenterka pogody oraz Joanna Kulig i Mikołaj Roznerski jako aktorzy roku. Najlepszym programem rozrywkowym zostało show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Złote TeleKamery odebrały Martyna Wojciechowska i Anita Werner!   Tomasz Wolny z Telekamerą 2019 Zobacz także :  Mikołaj Roznerski na Telekamerach podziękował Adrianie Kalskiej za wsparcie! Padły wzruszające słowa

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik