„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Charlize Mystery z chłopakiem na meczu Realu Madryt
ONS
Newsy

Charlize Mystery pokazała chłopaka. Zabrała go na mecz

Pasują do siebie?

W sobotni wieczór odbył się długo oczekiwany przez polskich kibiców mecz Realu Madryt i Fiorentiny. Była to doskonała okazja, aby zobaczyć w akcji największe gwiazdy światowego futbolu, w dodatku na naszym imponującym stadionie. Oczywiście na trybunach nie zabrakło celebrytów. Przypomnijmy: Celebryci z rodzinami na Stadionie Narodowym. Oglądali w akcji wielkie gwiazdy

Wśród nich znalazła się nawet Charlize Mystery, której obecność już na konferencji prasowej wzbudziła sporo komentarzy w sieci. Na trybunach nie była jednak sama - towarzyszył jej chłopak, który skrupulatnie dokumentował mecz i służył pomocnym ramieniem ukochanej. Blogerka ostatnio rzadko pojawia się na salonach, ale jak widać duch sportowca w tym wypadku wygrał. Ciekawe, komu kibicowała?

Tak Charlize i jej chłopak prezentowali się na meczu Realu Madryt i Fiorentiny.

Zobacz: "Mój nos jest inspiracją dla Polek"

Gwiazdy na meczu Realu Madryt na Stadionie Narodowym:

Robert Lewandowski w meczu polskiej reprezentacji
East News
Newsy
Wygraliśmy z Islandią 4:2! Marina i Sara Boruc na trybunach dobrze trzymały kciuki! Lewandowski strzelił 2 gole!

Na Stadionie Narodowym w Warszawie w piątek trzynastego odbył się mecz Polska - Islandia. Polacy przegrywali 0:1 w pierwszej połowie, ale na szczęście w drugiej passa dopisała - zakończyliśmy z wynikiem 4:2 dla Polski! Kibice szaleli! To mecz towarzyski i nie ma wpływu na nasz występ w mistrzostwach Europy. Jest to jednak pierwszy etap przygotowań do mistrzostw we Francji. Selekcjoner Adam Nawałka chce się przyjrzeć się jak największej grupie swoich piłkarzy. I co może powiedzieć po tym, co dziś zobaczył w 4. minucie? Gylfi Sigurdsson strzelił gola dla Islandii! A minutę wcześniej sędzia odgwizał karnego dla naszych przeciwników. Ups! Robert Lewandowski nie wyglądał na szczęśliwego.   Druga połowa wyglądała o niebo lepiej! WAGS dobrze trzymały kciuki!   Polska prowadziła 4:2 z Islandią. I tak zostało do końca. Dwa gole w 79 i 76 minucie strzelił Robert Lewandowski! Ponad 10 minut wcześniej celny strzał wykonał Bartosz Kapustka, a w 52 minucie Kamil Grosicki. Brawo panowie!   Zobacz: Robert Lewandowski wygryzie Cristiano Ronaldo z Realu Madryt?   Czy Robert Lewandowski otworzy dziś szampana? Marina i Sara Boruc na trybunach Stadionu Narodowego na meczu Polska-Islandia.

Anna Lewandowska
Newsy
Tak Anna Lewandowska kibicuje swojemu mężowi! Dołączyła do niej Natalia Szroeder i... Quebonafide!

Polska walczy o to, aby zakwalifikować się do Euro 2020. Po udanym meczu z Austrią, który wygraliśmy 1:0, przyszła pora na Łotwę. Polska rozegrała ten mecz w Warszawie. Dzięki temu piłkarze mogli liczyć na mocny doping. Trybuny były wypełnione po brzegi. Na meczu nie mogło zabraknąć również Anny Lewandowskiej , która z całych sił kibicuje mężowi. Co ciekawe, towarzyszyła jej między innymi Natalia Szroeder i... Quebonafide! Anna Lewandowska na meczu Polska-Łotwa Anna Lewandowska stara się jak najczęściej pojawiać się na trybunach, gdy jej ukochany rozgrywa mecz. Teraz nadarzyła się taka okazja. Polacy rozegrali bowiem mecz w Warszawie na Stadionie Narodowym. Szczęśliwa Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie, w jakim towarzystwie ogląda to ważne spotkanie. Jesteśmy zaskoczeni! Okazuje się, że podczas meczu Ani towarzyszyła między innymi Natalia Szroeder oraz jej chłopak. Quebonafide jest bowiem wielkim fanem piłki nożnej oraz Roberta Lewandowskiego. Raper z pewnością świetnie się bawił! Anna Lewandowska kibicowała mężowi z koleżankami Quebo obserwował grę Polaków Natalia Szroeder poświęciła się dla chłopaka i poszła na mecz? O czym tak rozmawiali? :) Zobacz także:  "Jest bardzo zakochana" Dawid Kwiatkowski zdradza kulisy związku Natalii Szroeder i Quebo!

Andrzej Duda zachwycony Robertem Lewandowskim
East News/ONS
Newsy
Andrzej Duda ostro o meczu z Armenią: "Horror!" Co powiedział o Robercie Lewandowskim?

Andrzej Duda skomentował mecz Polska-Armenia. Wczorajsze spotkanie na Stadionie Narodowym w Warszawie przyniosło nam ogromne emocje! Reprezentacja Polski po zaciętej grze pokonała swojego przeciwnika 2:1. Decydującą bramkę, w ostatniej akcji meczu, zdobył Robert Lewandowski. Piękny gol Roberta w 95. minucie meczu zachwycił naszego prezydenta, który kibicował w tłumie fanów na Stadionie Narodowym w Warszawie. Andrzej Duda w rozmowie z Polsat Sport przyznał, że mecz Polska-Armenia był prawdziwym horrorem.   Zobacz także: Boruc, Duda, Lewandowska, Marina na meczu Polska-Armenia! Kto jeszcze? ZDJĘCIA Horror przeżyliśmy dzisiaj, to trzeba sobie jasno powiedzieć, ale cóż mecz jest wygrany, nie będę narzekał. Mogę powiedzieć tylko jedno Robert Lewandowski! - zaśpiewał prezydent. Ale powiedzmy to otwarcie, to nie był najlepszy mecz polskiej reprezentacji, ale na szczęście wygraliśmy ten mecz. Zgadzacie się z Andrzejem Dudą ? Zobaczcie, jak prezydent zaśpiewał na cześć Roberta Lewandowskiego !   Zobacz także: Wielka euforia Andrzeja Dudy na meczu Polska-Armenia po zwycięskim golu! Przybił też piątkę... Kwaśniewskiemu! WIDEO   Andrzej Duda śpiewa po meczu Polska-Armenia. Po zwycięstwie Polaków wyjątkowo rozśpiewany był prezydent @AndrzejDuda #POLARM 🙃😎😆 @MartiLepa @KoltonRoman @BoniekZibi pic.twitter.com/3rMjjViDbw — Polsat Sport (@polsatsport) 11 października 2016 Prezydent pojawił się na meczu na Stadionie Narodowym w Warszawie.