Nos Charlize Mystery. Karolina Gliniecka zoperowała nos
Akpa

Charlize Mystery: Mój nos jest inspiracją dla Polek

Nos Charlize Mystery. Karolina Gliniecka zoperowała nos
Akpa

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerek modowych jest Karolina Gliniecka, która w branży znana jest jako Charlize Mystery. Niestety sława szafiarki związana jest raczej z jej wpadkami, a nie jak w przypadku jej koleżanek - udanymi kreacjami i dużymi kontraktami reklamowymi. Do historii przeszła już jej wypowiedź w języku angielskim, w której nie umiała podać adresu swojego bloga. Przypomnijmy: Hit internetu: Zestresowana blogerka mówi po angielsku 

Blogerce duży rozgłos przyniosło również wyznanie, że zdecydowała się spełnić swoje marzenie i zoperować nos. Poza aspektem wizualnym, Gliniecka zauważyła jeszcze jeden pozytyw całego zabiegu - jej zdaniem ośmieliła tysiące Polek do tego samego.
 

Moje czytelniczki piszą mi wprost, że po moim wpisie na blogu brały telefon i dzwoniły do kliniki. To niesamowite, że takim wpisem mogłam dać komuś kopa do działania. To jest super! Do dziś dostałam około dwóch tysięcy maili z pytaniem o zabieg, o lekarza. Jest megamiło dostać maila, że ktoś dzięki mnie zadzwonił do kliniki. - czytamy w magazynie "Gwiazdy"


Przyznaje jednak, że nie była to dla niej łatwa decyzja i długo zastanawiała się czy jest gotowa na tak poważny krok. W końcu jednak zdecydowała, że jest gotowa na zmianę, bo przecież za granicą takie operacje są na porządku dziennym. Jedynie w Polsce traktowane są jako temat tabu.
 

Długo się wahałam, czy o tym powiedzieć. W końcu jednak stwierdziłam, że dlaczego - dzięki temu, co jest normalne w świecie, bo w Polsce nie jest - komuś nie pomóc? - dodaje.
 

Warto dodać, że operacja nosa nie należała do najtańszych. Karolina musiała za niego zapłacić 15 tysięcy złotych. Było warto?

Zobacz: Charlize Mystery nie zna rozmiaru swojego buta 

Tak mieszka Charlize Mystery:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43