Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Maja Hyży o partnerze Mateuszu
Newsy

Maja Hyży zdradziła, kim jest jej partner i jak dogaduje się z jej synami! "Przed nami wiele wyzwań"

Maja Hyży zdradziła, kim jest jej partner i jak dogaduje się z jej synami! "Przed nami wiele wyzwań"

Maja Hyży już nie ukrywa swojego związku z Mateuszem Wesołowskim! Piosenkarka udzieliła wywiadu w Gali i opowiedziała wiele o partnerze, ich relacji czy stosunku do dzieci. Gwiazda programu X-Factor w końcu jest bardzo szczęśliwa!

 

Maja Hyży zdradziła, jak dzieli się z partnerem obowiązkami nad córeczką. To zdecydowanie "córeczka mamusi"!

Maja Hyży zakochana! "Mam przy sobie człowieka, którego kocham"

Maja Hyży jest w związku z Mateuszem już od kilku miesięcy. Na początku nie chciała pokazywać go światu. Teraz jest pewna swoich uczuć. W rozmowie z Galą przekonuje:

Mam przy sobie człowieka, którego kocham - mówi piosenkarka

Maja wie, że przed nią jeszcze wiele wyzwań, ale jest na to gotowa:

Przed nami z pewnością jeszcze wiele wyzwań i sprawdzianów, jak w każdym związku. Ja jednak z uśmiechem patrzę w przyszłość, bo dostałam od Mateusza, mojego nowego partnera, to, czego szukałam u mężczyzny. Poczucie bezpieczeństwa, spokój. Tego potrzebowałam - mówi Maja Hyży.

Jak jej synowie, Aleksander i Wiktor, przyjęli Mateusza?

Kiedy się poznaliśmy, umawialiśmy się głównie na wspólne spacery, podczas których towarzyszyli nam chłopcy. Dla nich Mateusz był po prostu moim znajomym. Podczas tych spotkań bardzo się polubili, złapali wspólny język. Wtedy wiedziałam, że reszta się ułoży. Czasami nawet im zazdroszczę tej relacji i tego luzu.

Mateusz pracuje w branży budowlanej. Razem z nim Maja zaczęła podróżować, bo to jego największa pasja:

To on przekonał mnie, by korzystać z życia - wyjeżdżać, podróżować po świecie. Przyznaję, że po urodzeniu dzieci trochę osiadałam. Miałam swoją muzykę, ale zapomniałam o przyjemnościach - przekonuje.

Życzymy im szczęścia!

 

Zobacz: Gorący news! Maja Hyży BIERZE ŚLUB z ukochanym?! Znamy prawdę!

 

Maja Hyży z chłopakiem, Mateuszem.

Kim jest chłopak Mai Hyży? Zdjęcia

Maja jest bardzo zakochana!

Maja Hyży w pastelowym topie, różowej spódniczce i szpilkach
Ons.pl

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Hyży w warkoczach
Newsy
Maja Hyży w dziewczęcej stylizacji na imprezie! Odmłodziła się? ZDJĘCIA
Maja Hyży w dziewczęcej stylizacji na imprezie! Odmłodziła się? ZDJĘCIA
Maja Hyży odpowiada Agnieszce?
Newsy
Maja Hyży odpowiada Agnieszce Hyży?! Wstawiła do sieci WYMOWNE zdjęcie!
Co napisała?

  Agnieszka Hyży w rozmowie z Party.pl odniosła się do jednego ze swoich wpisów na Instagramie, dotyczącego małżeństwa z Grzegorzem Hyży. Gwiazda Polsatu wyjaśniła raz jeszcze wszystkim, że nie odebrała go Mai Hyży, nie rozbiła też jej małżeństwa.  Nie jest miłe tłumaczyć się, że nie jest się wielbłądem. Powinnam sobie chyba na czole wytatuować, że to nie jest prawda, te wszystkie nagłówki.  Mam też nadzieję, że inne zainteresowane osoby wreszcie się na ten temat wypowiedzą, bo być może innym na rękę jest właśnie taka historia - mówiła nam Agnieszka.   Wiele osób odebrało słowa Hyży jako apel do byłej żony Grzegorza, Mai. Czy jej najnowszy post na Instagramie oznacza jej odpowiedź? Piosenkarka pokazała zdjęcie ze swoim partnerem, Mateuszem, a do niego wymowny podpis: Bo Nasze szczęście jest najważniejsze. Nawet bez uśmiechu oczy powiedzą Tobie prawdę. Pielęgnujcie to co macie bo nikt nie mówił że będzie łatwo - pisze Maja.   Zobacz:  Ich związek od samego początku wzbudzał kontrowersje. Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży są już razem cztery lata: „Patrzymy razem w jedną stronę, a to najważniejsze”   Chłopak Mai Hyży - kim jest?   Partner Mai Hyży to Mateusz Wesołowski, z którym gwiazda spotyka się od 2016 roku. Ma 32 lat, pracuje w branży budowlanej.     Kiedy się poznaliśmy, umawialiśmy się głównie na wspólne spacery, podczas których towarzyszyli nam chłopcy. Dla nich Mateusz był po prostu moim znajomym. Podczas tych spotkań bardzo się polubili, złapali wspólny język. Wtedy wiedziałam, że reszta się ułoży. Czasami nawet im zazdroszczę tej relacji i tego luzu. To on przekonał mnie, by korzystać z życia - wyjeżdżać, podróżować po świecie. Przyznaję, że po urodzeniu dzieci trochę osiadałam. Miałam swoją muzykę, ale zapomniałam o...

Maja Hyży w czarnej kamizelce
Newsy
Maja Hyży pokazała intymne zdjęcie z chłopakiem! Zobaczcie odważną fotkę! ZDJĘCIA
Wokalistka dodała też romantyczny opis!

Maja Hyży pochwaliła się zdjęciem z nowym partnerem! Wokalistka niechętnie opowiada o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym i dlatego dawkuje informacje na ten temat. Po głośnym rozstaniu z Grzegorzem Hyżym, Maja Hyży skupiła się na karierze muzycznej i wychowaniu dzieci. Po jakimś czasie jednak okazało się, że piosenkarka ma jednak wsparcie u pewnego tajemniczego mężczyzny, z którym jest widywana. Gwiazda związana jest z Mateuszem Wesołowskim u boku, którego promienieje!   W czwartek zamieściła na Instagramie urocze, dość intymne zdjęcie, które opisała bardzo romantycznym opisem: "... Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka a życie jak osioł ucieka... " Cieszę się każdą chwilą z Tobą bo Ty wiesz co mi w duszy gra :* Jak widać Maja Hyży w końcu znalazła prawdziwą miłość i korzysta z życia. Czy Twoim zdaniem artystka i Mateusz Wesołowski pasują do siebie?   Zobacz: Maja Hyży już tak nie wygląda! Piosenkarka pochwaliła się nową fryzurą ZDJĘCIE   Maja Hyży pokazała nowe zdjęcie z chłopakiem. Wokalistka nie ukrywa, że jest szczęśliwa.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner