Edyta Herbuś
INSTAGRAM

Kiedyś ubierała się kiczowato, teraz jest ikoną mody i ma najpiękniejsze ciało w Polsce! Edyta Herbuś dziś kończy 40 lat

Edyta Herbuś
INSTAGRAM

Edyta Herbuś w piątek 26 lutego 2021 roku kończy okrągłe czterdzieści lat. Z tej okazji gwiazda wrzuciła na swój Instagram nowe zdjęcie i napisała:

„Witaj hojny Wszechświecie 🌟 I czego ja mam sobie życzyć w dzień urodzin, przy tej okrągłej jak obfitość 40-stce ? Przyjmuję z radością całą miłość dzisiejszego dnia, w każdej postaci. (…) 💋💋💋 Niech ta miłość rozmnoży się we wszystkich sercach”.

Dziś Edyta Herbuś jest nie tylko utytułowaną tancerką, ale też aktorką. Możemy ją na stałe oglądać w serialu Polsatu „Pierwszej miłości”. Edyta do branży show-biznesowej trafiła bardzo wcześnie, bo jako 16-latka zaczęła od niewielkiej roli w serialu „Klan.” Jednak największą popularność 16 lat temu przyniósł jej program „Taniec z gwiazdami”, w którym występowała w roli trenera tanecznego. Najpierw, partnerując Jakubowi Wesołowskiemu, a potem Marcinowi Mroczkowi z „M jak miłość”. W roku 2008 właśnie w parze z Marcinem wygrała drugi konkurs Tańca Eurowizji.

Życie prywatne Edyty Herbuś

Edyta Herbuś była na pierwszych stronach gazet, kiedy rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem tanecznym Tomaszem Barańskim. Potem związała się jednym ze współwłaścicieli KSW Maciejem Kawulskim. Najwięcej jednak emocji budził jej związek z reżyserem teatralnym — Mariuszem Trelińskim, który był starszy od tancerki o 19 lat. Treliński wprowadził swoją ukochaną na salony – do wielkiego świata kultury i sztuki jako dyrektor artystyczny Teatru Wielkiego — Opery Narodowej w Warszawie. To przy nim aktorka nabrała stylu i zaczęła interesować się modą. Dziś gwiazda jest związana z byłym partnerem Doroty Gardias i ojcem jej córeczki Hani. Twierdzi, że przy Piotrze Bukowieckim odnalazła swoje szczęście. A fani… szczególnie kobiety, śledzą dziś każdą jej modową stylizację aktorki. Od lat Edyta Herbuś nie zalicza wpadek modowych, ubiera się z wyczuciem i widać, że po prostu odnalazła swój styl: bardzo kobiecy.

Edyta Herbuś
INSTAGRAM

Zdjęcie po lewej stronie pokazuje, że Edyta Herbuś długo szukała swojej modowej drogi. Udało się! Zdjęcie po prawej stronie to na to dowód.

Edyta Herbuś kiedyś i dziś
EastNews

Edyta ma 40 lat i ciało nastolatki. To zasługa zdrowego odżywiania i treningów.

 

 

Więcej na temat Edyta Herbuś
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48