Edyta Herbuś w pomarańczowym swetrze Edyta Herbuś w niebieskiej spódnicy Edyta Herbuś w berecie i sandałach Edyta Herbuś z partnerem
Edyta Herbuś

Edyta Herbuś w ostatnim czasie rzadko pojawia się na imprezach branżowych i raczej nie zobaczymy jej na  ściankach. Czasem pojawia się w programach śniadaniowych w roli ekspertki. Tym razem dawno niewidziana gwiazda gościła w "Dzień dobry TVN" w zawiązku z poruszanym w programie tematem kobiecości.  Tancerka zaskoczyła swoją jesienną stylizacją, łącząc bardzo mocne barwy. 

Zobaczcie, jak wyglądała Edyta Herbuś po wyjściu z TVN. Nie uwierzycie z kim się spotkała...

1/4
Edyta Herbuś w pomarańczowym swetrze

Tancerka swoją stylizacją pochwaliła się też na Instagramie i napisała:

Bardzo to miły był poranek z tematem kobiecości w roli głównej ❤️
Bo przecież wszelkie atrybuty typu szpilki, czerwone pomadki, sukienki i zalotne rzęsy to tylko dodatki ... Prawdziwa moc kobiecości jest w sercu, w świadomości tego kim jesteśmy, w empatii i wrażliwości oraz umiejętności opiekowania się sobą i innymi. 

To kolejna gwiazda, która w ostatnim czasie promuje nowy trend, w imię którego to kobieta jest najważniejsza, a nie to co ma na sobie. 

2/4
Edyta Herbuś w niebieskiej spódnicy

Patrząc na kolorową i bardzo kobiecą stylizację Edyty Herbuś oraz uśmiech na jej twarzy - nietrudno domyślić się, że jest naprawdę szczęśliwa. Zaskakujące połączenie kolorystyczne, które gwiazda wybrała przypadło do gustu jej fankom. Pomarańczowy półgolf, niebieska, satynowa spódnica, szary beret i sandałki - trzeba przyznać, że to dość zaskakujący look, który mimo wszystko wypada świetnie. Do tej pory tancerka rzadko decydowała się na tak mocne kolory, ale być może teraz częściej będziemy widywali ją w odważnych stylizacjach.

3/4
Edyta Herbuś w berecie i sandałach

Edyta Herbuś po opuszczeniu studia "Dzień dobry TVN" rozdawała uśmiechy i nie przeszkadzały jej nawet flesze paparazzi. Nic w tym dziwnego w końcu szła na spotkanie z partnerem...

4/4
Edyta Herbuś z partnerem

Gwiazda spotkała się z Piotrem Bukowieckim. Widać, że nie szczędzili sobie czułości, obejmując się i całując na pożegnanie.  Para spotyka się już od jakiegoś czasu i jak widać ich relacja jest na dobrych torach. Być może za jakiś czas na palcu Edyty Herbuś pojawi się pierścionek zaręczynowy?

 

Więcej na temat Edyta Herbuś