Agnieszka Kaczorowska, Maciek Pela
ONS.pl

Agnieszka Kaczorowska wychodzi za mąż! Jak będzie wyglądał jej ślub?

Agnieszka Kaczorowska, Maciek Pela
ONS.pl

 

Agnieszka Kaczorowska i Maciek Pela szykują się do ślubu! Zaledwie kilka dni temu gwiazda "Tańca z Gwiazdami" zdradziła fanom na Instagramie, że zaręczyła się ze swoim partnerem. W sieci opublikowała wówczas wzruszający wpis i zdjęcie pierścionka zaręczynowego. 

Zdobył i rozkochał. Postawił mój świat do góry nogami i dał poczucie bezpieczeństwa. Każdy chwila w jego towarzystwie to szczęście. A wszystkie wspólne plany to nasze osobiste skarby...💎💓 @maciek.pela 💓- napisała Agnieszka Kaczorowska. 

Teraz okazuje się, że para już wkrótce powie sobie "TAK"! Agnieszka Kaczorowska zdradziła, jak będzie wyglądać uroczystość.

 

Agnieszka Kaczorowska planuje wielkie wesele?

Jak informuje "Fakt" Agnieszka i Maciek chcą powiedzieć sobie "TAK" jeszcze w tym roku! Kaczorowska zdradziła, jak będzie wyglądać uroczystość.

Mamy z Maćkiem już konkretny pomysł. Na pewno będzie to kameralna uroczystość. Marzę o rodzinie i dzieciach, więc nie będę tego odkładała w nieskończoność. Zaczynam już powoli interesować się chociażby tematyką sukni ślubnej i sali weselnej. Znam wiele dziewczyn, którym wystarcza sam fakt, że się zaręczyły, ale u mnie tak nie będzie!- przyznała w rozmowie z Faktem.

Jesteście zaskoczeni? My już nie możemy doczekać się zdjęć Agnieszki Kaczorowskiej w sukni ślubnej! 

 

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz pokazała nowego chłopaka na Instgaramie: "Priorytety się zmieniły" ZDJĘCIA

 

Agnieszka Kaczorowska szykuje się do ślubu.

Agnieszka Kaczorowska pokazała chłopaka na Instgaramie. Kim jest Maciej Pela?

Gwiazda planuje kameralne przyjęcie. 

Agnieszka Kaczorowska, Maciek Pela
ONS.pl

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50