Joanna Moro w krótkiej fryzurze
Instagram

Joanna Moro pokazała zdjęcie USG i zdradziła, w którym jest tygodniu ciąży!

Joanna Moro w krótkiej fryzurze
Instagram

Joanna Moro po raz pierwszy zdradziła, w którym jest tygodniu ciąży! O tym, że aktorka spodziewa się dziecka media spekulowały już od początku lipca. Gwiazda przez jakiś czas nie komentowała doniesień na swój temat i dopiero kilka tygodni temu potwierdziła, że rzeczywiście jest w trzeciej ciąży.

Joanna Moro do tej pory nie zdradziła jednak, jakiej płci będzie maleństwo i kiedy pojawi się na świecie. Teraz przyszła mama uchyliła rąbka tajemnicy! 

Joanna Moro pokazała zdjęcie USG

Od kiedy Joanna Moro potwierdziła, że jej rodzina wkrótce znowu się powiększy na jej profilu na Instagramie pojawia się coraz więcej zdjęć z rosnącym brzuszkiem. Ciążowe krągłości są już bardzo widoczne, ale w zasadzie w którym tygodniu ciąży jest Joanna Moro? Aktorka zdradziła to w swoim najnowszym wpisie! Gwiazda pokazała zdjęcie USG maluszka i przyznała, że jest w 21. tygodniu ciąży! Oznacza to, że aktorka urodzi już w styczniu przyszłego roku.  

Jestem właśnie po bardzo ważnym dla mnie USG mojego maleństwa!🤰👼
Takie badania muszę wykonywać regularnie. Mam już za sobą USG genetyczne, dziś połówkowe, czekają mnie oczywiście kolejne. Ale te dwa były najważniejsze !!! Jestem taka szczęśliwa , ze maleństwo dobrze się rozwija😇😍🥰- napisała Joanna Moro. 

Niestety, Joanna Moro do tej pory nie zdradziła swoim fanom, jakiej płci będzie jej trzecie dziecko. Przypominamy, że aktorka jest już mamą dwóch chłopców - 9 letniego Jeremiego i 6-letniego Mikołaja. Myślicie, że za kilka miesięcy na świecie pojawi się kolejny syn? A może gwiazda czeka na narodziny pierwszej córki? 

Zobacz także: Przyszłe mamy podkreśliły ciążowe brzuszki na Flesz Fashion Night! Jak wyglądały gwiazdy w ciąży?

Joanna Moro pokazała zdjęcie USG.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Witajcie! Jestem właśnie po bardzo ważnym dla mnie USG mojego maleństwa!🤰👼 Takie badania muszę wykonywać regularnie. Mam już za sobą USG genetyczne, dziś połówkowe, czekają mnie oczywiście kolejne. Ale te dwa były najważniejsze !!! Jestem taka szczęśliwa , ze maleństwo dobrze się rozwija😇😍🥰 To piękne, że możemy kontrolować rozwój swojej pociechy jeszcze w brzuszku. Ale... pamiętajcie kobietki, że i Wy powinnyście się regularnie badać i wykonywać USG ginekologiczne chociaż raz do roku. USG transwaginalne miednicy mniejszej (ginekologiczne) to jedno z podstawowych i najważniejszych badań w diagnostyce ginekologicznej, któro pozwala na dokładną ocenę narządów rodnych. USG ginekologiczne powinno zostać wykonane zwłaszcza w przypadku: • bólów podbrzusza • oceny zaburzeń cyklu miesięcznego • ustalenia przyczyn niepłodności • zaburzeń hormonalnych • wad budowy narządów rodnych • problemów onkologicznych- gózów macicy i jajników. Całuje mimo trudnej wrześniowej aury , czasami tez tak bywa ;))) bo wszystko trzeba na już , w szkole , w pracy , a tak naprawdę to przecież najważniejsze - po prostu głęboko oddychać i żyjemy 🧚‍♀️🧚🏻‍♂️🧚‍♀️ Będzie dobrze 💋💋💋 P.s. Mam dla Was dobra wiadomość w klinice z najlepszym sprzętem i najlepsza kadra medyczna macie ode mnie zniżkę aż do końca października 20 % . Powołajcie się po prostu na mnie 🤗 Skorzystajcie z okazji , warto , przekonacie się sami 😘 #21tydzieńciąży #zdrowaciąża #ciazabezalkoholu #ciaza #instamama #wyjatkowyczas❤ #sancredomed #usg3d #ciazajestsuper #ciążajestpiękna #ciazajestsexy #badaniawciazy #healthypregnancy

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)

Aktorka spodziewa się trzeciego dziecka.

Joanna Moro na piasku

 

Więcej na temat Joanna Moro
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59