"Listy do M. 4" miały trafić do kin 4. listopada. Jednak z powodu pandemii koronawirusa i mocnych obostrzeń dla kin, produkcja zdecydowała się przełożyć premierę filmu. Agnieszka Dygant w swoim najnowszym wpisie wyjawiła, kiedy najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć czwartą część kultowej komedii romantycznej. Fani filmu bardzo żałują, że będą musieli czekać aż tyle.

Reklama

Zobacz także: Agnieszka Dygant zachwyciła zdjęciem w bikini. Internauci: "Wyglądasz jak Julia Roberts"!

Kiedy odbędzie się premiera "Listów do M. 4"?

"Listy do M" od lat biją rekordy oglądalności! Film podbił serca milionów Polaków, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne części produkcji. Kilka dni temu miała odbyć się premiera "Listów do M. 4", ale z powodu ograniczeń w kinach, a teraz już całkowitym ich zamknięciu, producenci podjęli decyzję o przesunięciu premiery.

Już jakiś czas temu portalowi naekranie.pl udało się ustalić, że najprawdopodobniej nową część komedii romantycznej zobaczymy przed świętami Bożego Narodzenia, ale w... 2021 roku! To oznaczałoby, że premiera byłaby przesunięta aż o rok. Teraz Agnieszka Dygant, jedna z największych gwiazd "Listów do M." w swoim najnowszym wpisie potwierdziła wcześniejsze medialne doniesienia.

Cześć???? dzisiaj miała być premiera listów do M 4. Ale z wiadomych powodów została przeniesiona na inny termin. Mam nadzieję, że za rok zobaczycie ją w kinie pełnym ludzi i że będzie nam wszystkim miło i wesoło. I że nie będzie już.. wiadomo czego. Czego serdecznie Wam i sobie życzę♥️ - napisała Agnieszka Dygant.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy bardzo żałują, że będą musieli jeszcze tyle czekać na premierę. Wielbiciele serii "Listów do M." zapewniają jednak, że kiedy film pojawi się już w kinach, to na pewno się na niego wybiorą.

Zobacz także

- Bardzo żałuję, że tak się stało. Ale czekam dalej cierpliwie ❤️

- My również sobie tego życzymy ???? tak bardzo czekałam na tą premierę ????

- Bardzo czekałam, ale rozumiem i za rok będzie równie mocno cieszyć! Buziaki Pani Agnieszko ????

- A tak się cieszyłam ???????? wielka szkoda ale poczekamy ???? Śliczna pani jest ???? będę oglądać powtórki listów do m ❤

- Szkoda, ale poczekamy ❤️ - piszą fani.

Wy też żałujecie, że "Listy do M. 4" najprawdopodobniej zobaczymy dopiero za rok?

Premiera 4. części filmu miała odbyć się 4. listopada 2020 r. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa i obowiązujące obostrzenia, producenci podjęli decyzję o przesunięciu premiery na okres bożonarodzeniowy w roku 2021.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama