Jadwiga Emilewicz, sprzęt na siłowni
East News

Kiedy zostaną otwarte siłownie i kluby fitness?! W końcu padła wstępna data! 

Jadwiga Emilewicz, sprzęt na siłowni
East News

Jadwiga Emilewicz w najnowszym wywiadzie zdradziła, kiedy możemy spodziewać wprowadzenia czwartego etapu odmrażania gospodarki! Czy wkrótce znów będziemy mogli wybrać się na siłownię i do klubu fitness? Minister rozwoju w rozmowie z Radiem Zet podała wstępną datę! Jadwiga Emilewicz dodała przy okazji, że niewykluczone, że jeżeli liczba osób zakażonych koronawirusem zacznie gwałtownie wzrastać, to będziemy musieli znów wprowadzić wiele obostrzeń. 

Odmrażamy gospodarkę, patrzymy co dzieje się z ilością nowych zakażeń i jeżeli ich liczba wzrasta nadmiernie, to nie będziemy się wahać i wrócimy do stanu sprzed. Komunikujemy to w uczciwy sposób- w rozmowie z Radiem Zet powiedziała Jadwiga Emilewicz.

Jeżeli jednak nie będzie gwałtownego wzrostu liczby zakażonych to kiedy możemy spodziewać się wprowadzenia kolejnego etapu odmrażania gospodarki w Polsce? 

Twoja siłownia została zamknięta i nie wiesz co zrobić z wolnym czasem? Nadrób zaległości książkowe i wykorzystaj kody rabatowe Livro!

Kiedy otwarcie siłowni?

W poniedziałek 18 maja został wprowadzony trzeci etap odmrażania gospodarki. Od dziś Polacy znów mogą korzystać z usług fryzjerów. Również od dziś zostały otwarte restauracje - lokale działają oczywiście w nowym reżimie sanitarnym. Teraz Jadwiga Emilewicz zdradziła, kiedy zostanie wprowadzony kolejny etap odmrażania gospodarki! Co powiedziała na antenie Radia Zet?

Kolejne etapy ogłaszane są mniej więcej w odstępach dwutygodniowych, bo dwa tygodnie to jest czas, w którym wirus się rozwija, a my możemy zobaczyć, ile jest nowych przypadków- przyznała Jadwiga Emilewicz.

Minister rozwoju dopytywana o to, kiedy będą otwarte siłownie dodała, że być może za dwa tygodnie! 

W tym tygodniu będziemy kontynuować konsultacje z branżą fitness. Wiemy, że większą odporność na koronawirusa mają sprawni i zdrowi. Otwarcie klubów fitness być może za 2 tygodnie- mówiła minister rozwoju.

Czekacie na otwarcie klubów fitness?

Zobacz także: Koniec obowiązku noszenia maseczek?! Jest kilka warunków rządu! 

Siłownie zostaną otwarte już za dwa tygodnie?

Kiedy otwarcie siłowni i basenów?

Jadwiga Emilewicz zdradziła wstępną datę czwartego etapu odmrażania gospodarki.

Jadwiga Emilewicz w różowej koszuli
East News

 

Więcej na temat koronawirus
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26