Izabela Janachowska z synem na wakacjach

Izabela Janachowska planuje chrzciny synka. Wiemy, kiedy!

Izabela Janachowska z synem na wakacjach

Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński właśnie wrócili ze świąt na Malediwach oraz Sylwestra w Dubaju. Specjalistka od ślubów niedawno świętowała to, że jej synek Christopher Alexander skończył 9 miesięcy. „Jest naszą największą miłością” - napisała na Instagramie szczęśliwa Izabela.

Izabela Janachowska

Z nowym rokiem razem z mężem ma czas w końcu zająć się planowaniem chrzcin synka. Do tej pory przekładali je już dwa razy. Najpierw miały się odbyć latem zeszłego roku, potem jesienią. Ale z powodu premiery przewodnika „Aż do ślubu”, dwóch kolekcji sukien ślubnych czy wielkiego otwarcia Showroomu Izy z sukniami i dodatkami ślubnymi, nie było na to czasu. A teraz?

- Jeśli chodzi o chrzciny Christophera Alexandra to nie mamy jeszcze precyzyjnego planu. Ale myślę, że wiosna to będzie najlepsza opcja. Może się uda” - powiedziała „Fleszowi” Janachowska. 

Christopher Alexander ma już pierwszy ząbek i każdego dnia zachwyca rodziców jeszcze bardziej. Para jednak chce, aby jego uroczystość była dopięta na ostatni guzik, dlatego tak długo zwlekają z uroczystością. Ale przecież wiosna przecież tuż tuż!

Zobacz także: Izabela Janachowska na spacerze z mężem i synkiem! Wózek Christophera to prawdziwa limuzyna

Synek Chrisek (jak nazywa syna Janachowska) - "Jest naszą największą miłością" - napisała na Instagramie Izabela. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moj synek zaczyna dziś 9 miesiąc, ma już pierwszy ząbek a przez to jego usmiech jest jeszcze bardziej rozczulający niż dotychczas. Jest naszą największą miłością. Marzyliśmy, że pokażemy mu cały świat- piękny, różnorodny, kolorowy i pęka nam serce, że przez działania ludzi nie będzie mógł poznać wielu miejsc, które nas zachwyciły. Wymyśliłam akcję #shoppingforaustralia bo wierze, że małe gesty mają wielką moc- drobna kwota, równowartość Waszych ostatnich zakupów, przekazana na walkę z żywiołem w Australii może pomóc uratować wiele istnień. Zróbmy to razem! Fot. Diana Blazkow #motherhood #togetherness #loveiseverything #babyboylove #mylittleson #helpaustralia #donate

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40