Izabela Janachowska na spacerze z rodziną
Materiały prasowe

Izabela Janachowska w 2019 roku po raz pierwszy została mamą! W maju na świecie pojawił się syn  gwiazdy, Christopher, który jest prawdziwym oczkiem w głowie swojej mamy! Prezenterka po porodzie szybko wróciła do swoich obowiązków zawodowych i doskonale potrafi je połączyć z macierzyństwem. We wszystkim pomaga jej także ukochany partner, Krzysztof Jabłoński.

Ostatnio para wybrała się na rodzinny spacer. Szczęśliwi rodzice spacerowali po ulicach Warszawy. Zobaczcie, jak pięknie wyglądała Izabela, a także sprawdźcie gdzie można dostać wózeczek małego Christophera!

Zobacz także: Izabela Janachowska z mężem w romantycznej Wenecji. Wybrali luksusowy hotel, który kochają gwiazdy Hollywood!

1/5
EOS

Izabela Janachowska na spacerze z mężem i synem

Para razem z Christopherem wybrała się na wspólny spacer po ulicach Warszawy. Obydwoje wyglądali na bardzo szczęśliwych. Widać, że małżeństwo stara się poświęcać każdą wolną chwilę swojemu ukochanemu synkowi!

2/5
EOS

Izabela tego dnia zdecydowanie postawiła na wygodę. Wybrała sportowe buty, luźne spodnie i długi, stylowy płaszcz w kratę. Na włosach gwiazdy TVN pojawiła się szeroka, czarna opaska z białym wzorem. Również mąż prezenterki zdecydował się ubrać sportowe obuwie i założył wygodne ubranie. Para idealnie przygotowała się do rodzinnego spaceru. 

3/5
Izabela Janachowska

Zainteresowanie internautów na pewno wzbudzi również wózeczek Christophera. Maluch ma kilka modeli, którymi podróżuje, jednak tym razem Izabela Janachowska zdecydowała się na wózek marki Silver Cross o wartości kilku tysięcy złotych! Jednak najdroższy model, jaki para posiada w swojej kolekcji, kosztuje bagatela... 20 000 złotych!

 

4/5
EOS

Para postanowiła skorzystać z uroków pogody i spędziła swój wolny czas na obrzeżach miasta. 

5/5
EOS

Wiele fanek jest zachwyconych tak szybkim powrotem Izabeli Janachowskiej do formy sprzed ciąży! Zaledwie kilka miesięcy po porodzie gwiazda prezentuje nienaganną sylwetkę i łączy swoje obiązki zawodowe i macierzyństwo. Postawa godna naśladowania!

 

Więcej na temat Izabela Janachowska