Pogrzeb Krystyny Sienkiewicz odbędzie się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach we wtorek 21 lutego o godz. 14.00 - podał tvp.info. Aktorka zmarła w wieku 81 lat, 12 lutego - dwa dni przed swoimi 82. urodzinami w dzień Świętego Walentego, czyli 14 lutego.

Reklama

Wszyscy sądzili, że pogrzeb Krystyny Sienkiewicz odbędzie się na Powązkach Wojskowych, a nie na jej ukochanych Starych Powązkach, na których aktorka kwestowała zbierając na renowacje zabytkowych pomników. Jerzy Waldorff w czasie kwest raczył o niej mówić "miss cmentarza".

Zobacz także: Kiedyś łamaczka serc, "różowe zjawisko", "miss cmentarza". Jak dziś żyje Krystyna Sienkiewicz?

Zobacz także

Krystyna Sienkiewicz miała ciężkie życie...

Krystyna Sienkiewicz to aktorka i artystka estradowa. W 2015 roku walczyła z czerniakiem. Wcześniej przeszła także udar, przez który straciła prawie 85 procent wzroku. Jednak zachowała do końca pogodę ducha i zarażała innych optymizmem mimo bardzo trudnych przeżyć wojennych i wielu chorób. Krystyna Sienkiewicz miała adoptowaną córkę Julię, a jej bratankiem jej Kuba Sienkiewicz, założyciel zespołu "Elektryczne gitary".

Zobacz także: Krystyna Sienkiewicz zostawiła po sobie 3 miliony złotych! Kto odziedziczy jej majątek?

Krystyna Sienkiewicz na premierze swojej autobiografii.

EastNews

Reklama

Krystyna Sienkiewicz lubiła pracować z młodymi ludźmi jak np. Tomasz Ciachorowski, grała z nim w sztuce "Harold i Matylda".

Facebook
Reklama
Reklama
Reklama