Plakat promujący film Kevin sam w domu
East News

Czy w Wigilię zobaczymy w Polsacie „Kevin sam w domu”? Jest decyzja stacji 

Plakat promujący film Kevin sam w domu
East News

Kevin sam w domu” tradycyjnie już pojawi się w wigilijny wieczór w Polsacie. Stacja zapowiada, że losy zagubionego Kevina McAllistera, jak co roku zobaczymy 24 grudnia o 20.00. Film stał się jednym z symboli świąt, a kiedy stacja w 2010 roku nie umieściła komedii w świątecznej ramówce pojawiła się fala protestów i „Kevin sam w domu” został przywrócony. Wiele osób nie wyobraża sobie świąt bez przygód odważnego i pomysłowego chłopca! Polacy po prostu pokochali "Kevina..."

„Kevin sam w domu” w Wigilię w Polsacie

W tym roku mija 30 lat od premiery filmu "Kevin sam w domu", który w kinach w USA został wyświetlony po raz pierwszy 10 listopada 1990. Z kolei Macaulay Culkin w tym roku skończył 40 lat, a film z jego udziałem od lat bije w Polsce rekordy oglądalności w wigilijny wieczór. Co ciekawe losy chłopca, który przypadkowo został sam w domu na święta Bożego Narodzenia po raz pierwszy na Polsacie zostały wyemitowane w 2003 roku, od tego czasu stacja tylko raz próbowała zerwać z tą tradycją, ale się to nie udało, a "Kevin sam w domu" nadal towarzyszy Polakom w święta. 

Wyniki oglądalności mówią same za siebie "Kevin sam w domu" to nadal hit świątecznej ramówki. W 2019 roku przed telewizorami według serwisu wirtualnemedia.pl zgromadził 3,76 mln widzów, a w 2018 roku aż 4,51 mln widzów. 

W tym roku planujecie obejrzeć po raz kolejny film familijny "Kevin sam w domu"?

Zobacz także: Święta z "Kevin sam w domu" na Polsacie to już tradycja! Poznaj 6 ciekawostek, o których nie miałeś pojęcia!

Kevin sam w Nowym Jorku - błędy w filmie

Kevin sam w domu

 

Więcej na temat Kevin sam w domu
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51