Maciej Kurzajewski raczej nie ma w zwyczaju uzewnętrzniać się w mediach, nawet jeśli mowa o jego partnerce. Sporadycznie zamieszcza ich wspólne zdjęcia w sieci, a jeszcze rzadziej opowiada o ukochanej. Tym razem natomiast pokazał na Instagramie kogoś zupełnie innego, choć bardzo bliskiego jego sercu.

Reklama

Maciej Kurzajewski aż się rozpływa, to jednak nie Kasi tak słodzi

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek tworzą obecnie jedną z popularniejszych par w polskim show-biznesie. Chociaż początkowo ich relacja budziła wiele skrajnych emocji, dziś mogą liczyć na wsparcie fanów, którzy z ogromnym zaciekawieniem obserwują ich wspólną historię. Oboje są jednak oszczędni w dzieleniu się swoją miłością w mediach i o ile szczególnie Kasia chętnie wrzuca na Instagram fotki z ukochanym, tak zarówno ona, jak i Maciej, nie mają w zwyczaju opowiadać o sobie nawzajem w wywiadach i nie okazują sobie zbytnio czułości publicznie.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Mateusz Jagielski/East News

Nic więc dziwnego, że internauci tak niecierpliwie wypatrują każdych kolejnych kadrów z nimi. Tym razem jednak Maciej Kurzajewski wrzucił na swój profil kogoś zupełnie innego, ale wciąż bardzo dla niego ważnego. Przy okazji zamieścił poruszający wpis, w którym wyraził swoją ogromną miłość do psiego przyjaciela!

Przyjaciel, Druh i Łobuziak. Każdy spacer niezmiennie sprawia nam ogromną radość. Każdy dzień tej przyjaźni jest bezcenny. Każda wspólna chwila nigdy nie jest stracona. Obaj czekamy tylko na więcej słońca

Choć to nie pod adresem Kasi skierował tak imponujące słowa, ta postanowiła zareagować i prędko polubiła post ukochanego. Również internauci wydają się zachwyceni.

Reklama

Zobacz także: Marcin Hakiel poirytowany tematem dzieci w „Tańcu z gwiazdami”. „Sprawa jest nakręcona przez byłą”

Zobacz także
Katarzyna Cichopek i Maciek Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciek Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama