Katarzyna Żak pokazała córkę, Zuzannę

Katarzyna Żak pokazała córkę! Jak wygląda i czym się zajmuje? Nie poszła śladami rodziców! 

Katarzyna Żak pokazała córkę, Zuzannę

Katarzyna Żak na swoim Instagramie pokazała jedną z córek, Zuzannę! Aktorka, która niedawno dołączyła do obsady serialu "BrzydUla" w TVN 7, spędziła jeden z wieczorów w towarzystwie męża, Cezarego Żaka oraz właśnie córki, oglądając razem mecz z Igą Świątek. Zobaczcie, jak wygląda!

Organizowana przez CCC promocja to świetna okazja, aby kupić podobne buty dla mami córki bez obaw o zbyt duże koszty.

Katarzyna Żak pokazała córkę!

Katarzyna i Cezary Żakowie są małżeństwem od ponad 35 lat, mają dwie, dorosłe już córki - Zuzannę oraz Aleksandrę. Czym się zajmują? Okazuje się, że nie poszły śladami rodziców i nie zajęły się aktorstwem, co cieszy słynne małżeństwo:

Ręce do Boga złożyłam, żeby tak się nie stało. To wymodlone. Uważałam, że to jest bardzo trudny zawód dla kobiety. Poza tym będąc córkami bardzo popularnego taty, miałyby bardzo trudno. I żeby je ochronić, zawsze mówiłam: zawód B - mówiła jakiś czas temu w "Dzień Dobry TVN".

Dziewczyny wybrały dla siebie inne ścieżki zawodowe. Aleksandra została producentką programów dla dzieci, zaś Zuzanna jest lekarzem:

Jestem lekarzem, ale dopiero w pierwszym roku swojej pracy, więc tak naprawdę jeszcze więcej nauki przede mną niż jakiejś profesjonalnej kariery. Poszłam w zupełnie inną stronę niż od stronę (…) Jeśli chodzi o sugestie rodziców, to były takie, żeby nie wybierać zawodu aktora, a jeśli chodzi o innej propozycje to absolutnie. To był mój świadomy wybór - powiedziała Zuzanna w "Dzień Dobry TVN" rok temu.

Katarzyna Żak z córkami - Zuzanną (po lewej) oraz Aleksandrą (po prawej) w "Dzień Dobry TVN".

Katarzyna Żak z córkami

Katarzyna Żak rzadko publikuje w sieci prywatne zdjęcia, ale tym razem zrobiła wyjątek. Jak dziś wygląda Zuzanna?

Słynni rodzice, choć są wielkimi gwiazdami, bardzo nie chcieli, żeby ich córki zostały aktorkami! 

Katarzyna Żak z córkami

 

Więcej na temat Cezary Żak Katarzyna Żak
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03