Katarzyna Żak o Ranczu

Nowe "Ranczo" bez Solejukowej? Słowa Katarzyny Żak zaniepokoją fanów

Katarzyna Żak o Ranczu

Katarzyna Żak nie zagra w filmie "Ranczo. Zemsta Wiedźm"? Aktorka przez lata była jedną z kluczowych postaci w serialu "Ranczo" i ciężko sobie wyobrazić nową produkcję bez jej udziału. W rozmowie z "Plejadą" gwiazda wyjawiła czy już niedługo ponownie zobaczymy słynną Solejukową, tym razem na wielkim ekranie. 

Zobacz także: Wybierz swoją ulubioną serialową parę wszech czasów! Głosuj w naszym plebiscycie!

Katarzyna Żak w serialu "Ranczo" wykreowała postać, która za każdym razem bawiła widzów do łez. Serial bez słynnej Solejukowej z pewnością wiele by stracił i tym bardziej nie można sobie wyobrazić filmu bez udziału aktorki. Niedawno media obiegła informacja, że już w czerwcu ruszają zdjęcia do nowego filmu "Ranczo. Zemsta Wiedźm". Katarzyna Żak w rozmowie z "Plejadą" wyjawiła, czy już dostała angaż do pracy przy tej produkcji!

- Szczerze powiem, że ja nic na ten temat nie wiem - powiedziała w rozmowie z "Plejadą" Katarzyna Żak. 

Okazuje się, że chociaż informacja o nowym filmie "Ranczo. Zemsta Wiedźm" obiegła już media, to sami aktorzy nie zostali jeszcze poinformowani o ewentualnych angażach. Na szczęście Katarzyna Żak przyznała, że jeśli tylko otrzyma telefon z propozycją zagrania w filmie, to z wielką przyjemnością powróci na plan, by zagrać Solejukową! 

- Ja bardzo chętnie wrócę na plan - wyznała aktorka. 

Dziennikarz "Plejady" zadał aktorce również pytanie czy jest szansa, że Paweł Królikowski wróci na plan.

- Nie wiem jaka jest sytuacja z Pawłem i żadnych domyślnych rzeczy na ten temat absolutnie nie zamierzam ani powtarzać, ani komentować. Po prostu trzymamy wszyscy za niego kciuki - podsumowała na koniec wywiadu Katarzyna Żak. 

Z niecierpliwością zatem czekamy na dalsze wieści dotyczące filmu "Ranczo. Zemsta Wiedźm". My nie wyobrażamy sobie go bez Katarzyny Żak i Pawła Królikowskiego! Trzymamy kciuki, żeby cała, wspaniała ekipa mogła w komplecie pojawić się na planie.

Solejukowa to postać grana przez Katarzynę Żak w serialu "Ranczo". Czy wy też nie wyobrażacie sobie nowego filmu bez wspaniałej aktorki? 

Katarzyna Żak na planie serialu Ranczo
East News

Wszyscy trzymają również kciuki za powrót Pawła Królikowskiego!

Paweł Królikowski
EastNews

 

Więcej na temat Ranczo Katarzyna Żak
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13