Katarzyna Sokołowska na zakupach Katarzyna Sokołowska na zakupach Katarzyna Sokołowska na zakupach Katarzyna Sokołowska na zakupach Katarzyna Sokołowska na zakupach
Katarzyna Sokołowska na zakupach
1/5
Katarzyna Sokołowska na zakupach

Paparazzi przyłapali Katarzynę Sokołowską w jednym z warszawskich butików. Jedna z najpopularniejszych producentek pokazów mody i jurorka programu "Top Model" wybrała się na zakupy. Wygląda na to, że Sokołowska poszukiwała nowych stylizacji na zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę.

Modowa ekspertka zachwyca nie tylko na czerwonym dywanie, ale również na co dzień. W długim ciemnym płaszczu i kozakach na wysokiej szpilce wyglądała niczym modelka. Zgadzacie się z nami?

 

Zobacz także: Katarzyna Sokołowska w stylizacji z pokazu. Lepiej niż modelka? SONDA

2/5
Katarzyna Sokołowska na zakupach

O Katarzynie Sokołowskiej zrobiło się bardzo głośno, kiedy dołączyła do grona jurorów Top Model. Szybko okazało się, że świetnie pasuje do tej roli.  Marcin Tyszka przyznał nawet przed naszą kamerą, że Katarzyna Sokołowska to "żyleta".

3/5
Katarzyna Sokołowska na zakupach

Producentka pokazów mody zazwyczaj zachwyca na czerwonym dywanie. Jakiś czas temu jednak i ona miała małą wpadkę. Stylizację Sokołowskiej krytykowała wówczas Joanna Horodyńska.

5/5
Katarzyna Sokołowska na zakupach
Więcej na temat Katarzyna Sokołowska