Katarzyna Skrzynecka
Instagram

Przez lockdown nie będzie nawet seriali w telewizji?! Wpis Katarzyny Skrzyneckiej wywołał panikę

Katarzyna Skrzynecka
Instagram

Katarzyna Skrzynecka niedługo po tym, jak rząd ogłosił nowe restrykcje, zamieściła wpis na Instagramie. Gwiazda nie kryje swojego smutku dotyczącego ponownego zamknięcia placówek kulturalnych. Obawia się również, że jeżeli zostanie wprowadzony kolejny lockdown, to nawet niektóre produkcje telewizyjne mogą tego nie przetrwać. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo słów zrozumienia od fanów. Zobaczcie, co napisała Katarzyna Skrzynecka. 

Zobacz także: Koronawirus pokrzyżował plany ekipie "Kogel Mogel 4"? Katarzyna Skrzynecka zdradziła całą prawdę!

Katarzyna Skrzynecka skomentowała decyzję rządu dotyczącą zamknięcia placówek kulturalnych

W środę 4. listopada podczas konferencji prasowej z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego, poznaliśmy kolejne restrykcje. W związku z ciągłym wzrostem zakażeń, jaki odnotowujemy od kilku tygodni, podejmowane są decyzje o zamknięciu kolejnych sektorów gospodarki. Już za kilka dni nie będą działały galerie handlowe oraz placówki kulturalne: teatry, kina, muzea, galerie sztuki, domy kultury, ogniska muzyczne etc. 

Branża artystyczna od samego początku boryka się z ogromnym kryzysem. Już teraz, gdy na widowni mogło zasiadać tylko 25 % widzów, dla wielu ośrodków kultury był to ogromny cios. Ponowne zamknięcie teatrów, kin itd. to również dramat dla artystów, którzy pozostają bez pracy. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać Katarzyna Skrzynecka na swoim Instagramie. 

💔💔💔 Na planie serialu "Na dobre i na złe" @nadobreinazle.official dotarła do nas właśnie informacja o ponownym całkowitym zamknięciu placówek kultury... 😢 teatrów, filharmonii, opery, sal koncertowych, galerii sztuki, kin, domów kultury , impresariatów artystycznych... Póki co, nie możemy już przyjść do swoich miejsc pracy nawet dla 25% Publiczności... 😢😢😢 - napisała w swoim poście gwiazda. 

Jak wiadomo już niedługo może nas czekać ponowny lockdown. Wtedy też zagrożone będą prace na planach produkcji telewizyjnych. Katarzyna Skrzynecka w jednym z komentarzy napisała, że obawia się, iż niektóre z nich mogą tego nie przetrwać. 

Jeśli lockdown obejmie również prawo do produkcji telewizyjnej... upadłyby również seriale i filmy fabularne - dodała aktorka. 

Pod postem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia i zrozumienia od fanów.

- Przykre, smutne i cóż więcej brak słów 😒ale mimo wszystko pogody ducha dla zdrowia niezbędnego ❤️☘️☀️🍂🍁
- Pani Kasiu może spektakle online, bilety można przecież kupić. Nie poddawajcie się 💪💪
- Proszę się nie poddawać, działajcie nadal. Może jakieś kanały na yt, inne opcje ? 💚
- Przykro mi z tego powodu 😔
- To jest straszna perspektywa... 🧡😒 - piszą fani gwiazdy. 

Zobaczcie zatem cały wpis Katarzyny Skrzyneckiej. Rozumiecie jej rozgoryczenie?

Gwiazda obawia się, że ponowny lockdown, który może zostać już niedługo wprowadzony, doprowadzi również do upadku niektórych produkcji telewizyjnych.

Katarzyna Skrzynecka
Instagram

 

Więcej na temat Katarzyna Skrzynecka
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27