Katarzyna Skrzynecka zagra w hollywoodzkim filmie
ONS

Wow! Skrzynecka dostała główną rolę w hollywoodzkim filmie

Katarzyna Skrzynecka zagra w hollywoodzkim filmie
ONS

Kariera Katarzyny Skrzyneckiej mocno odżyła tuż po jej brawurowym zwycięstwie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazda najpierw pojawiła się w nim jako uczestniczka, teraz jest jurorką. Aktorka otrzymała również kilka innych intratnych propozycji, jednak rezygnowała z nich ze względy na macierzyństwo. Przypomnijmy: Skrzynecka rezygnuje z intratnych kontraktów. Powód jest jeden

Teraz wszystko może się zmienić. Jak donosi "Flesz", Skrzynecka otrzymała zaproszenie na casting do filmu słynnego hollywoodzkiego reżysera i aktora, Stevena Baldwina, brata słynnego Aleca. Katarzyna nie mogła w to uwierzyć. Gwiazdor chce nakręcić swój nowy film "Basia" właśnie w Polsce, a aktorka wydaje mu się być odpowiednią osobą:

Jest sympatyczną osobą, hołduje rodzinnym wartościom, poza tym ma jeszcze jedną ogromną zaletę: bardzo dobrze mówi po angielsku - tłumaczy Barbara Ziembicka z FT Films, polski koproducent "Basi"


Produkcję ma zobaczyć cały świat, na czele z Hollywood. Co na to sama zainteresowana?

Długo rozmawialiśmy, zresztą nie tylko o produkcjach filmowych. Czułam się zaszczycona tym, że mogłam go poznać osobiście.  - mówi KatarzynaW filmie pojawią się również Dorota Chotecka oraz Radosław Pazura. Życzymy powodzenia.

Zobacz: Skrzynecka posłała córkę do przedszkola. Płaci za nie pokaźną sumę
 Katarzyna Skrzynecka na wakacjach:

Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23