Kasia Glinka w białej sukni

Katarzyna Glinka walczy o poród rodzinny w czasie epidemii koronawirusa! 

Kasia Glinka w białej sukni

Katarzyna Glinka spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka jest już w zaawansowanej ciąży i przed nią poród w czasie epidemii koronawirusa. W związku z trudną sytuacją nie tylko w Polsce, ale na całym świecie wprowadzono szereg zakazów i m.in. wstrzymano tzw. porody rodzinne, aby minimalizować ryzyko zarażenia.  Gwiazda "Barw szczęścia" nie zgadza się z tym zakazem i namawia do podpisania petycji, aby rząd anulował ten przepis. Umieściła obszerny wpis w mediach społecznościowych i pokazała bardzo osobiste zdjęcie. Zobaczcie!

Katarzyna Glinka z "Barw szczęścia"walczy o przywrócenie porodów rodzinnych!

Katarzyna Glinka opublikowała na Instagramie intymne zdjęcie z sesji ciążowej i napisała obszerny post, w którym wyznała, że rzadko angażuje się w różnego rodzaju inicjatywy, ale tym razem akcja mocno jej dotyczy! Chodzi o wprowadzony zakaz porodów rodzinnych spowodowany epidemią koronawirusa, z którym aktorka się nie zgadza i pisze wprost: 

To petycja Rodziców do Ministra Zdrowia w sprawie zmiany zaleceń co do Porodów Rodzinnych, nasze stanowisko popiera Rzecznik Praw Obywatelskich, nasze postulaty wspiera i udostepnia takze Fundacja Dajemy dzieciom siłę. Obecne zalecenia nie są zgodne ze stanowiskiem WHO, są bardzo krzywdzące dla zdrowych rodziców którzy chcą przeżywać wspólnie cud narodzin i dodatkowo obciążają przeciążony personel na porodówkach, który musi w tej trudnej sytuacji wykazywać większe wsparcie rodzącej. - napisała na Facebooku Katarzyna Glinka. 

Ten emocjonalny wpis spotkał się z dużym odzewem ze strony fanek gwiazdy, szczególnie tych, które też są w ciąży i czeka ich poród bez wsparcia bliskiej osoby:

Pani Katarzyno dziękuję za ten wpis. Już oddałam swój głos. Tak bardzo nie wyobrażam sobie aby Mojego Męża nie było podczas porodu ze mną.

Mam nadzieję że się coś zmieni😉

Super Prześlicznie🔥

Sądzicie, że petycja ma szansę sprawić, że zakaz porodów rodzinnych zostanie cofnięty?

Katarzyna Glinka spodziewa się drugiego dziecka.

Katarzyna Glinka z partnerem na Telekamerach 2020
East News

 

Katarzyna Glinka na premierze sztuki "Czarno to widzę"
East News

 

 

Więcej na temat Katarzyna Glinka koronawirus
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48