Kasia Glinka w białej sukni

Katarzyna Glinka pokazała nowe zdjęcie z synem i zdradza zalety późnego macierzyństwa! 

Kasia Glinka w białej sukni

Katarzyna Glinka opublikowała w sieci wspólne zdjęcie z najmłodszą pociechą i napisała swoim fanom o zaletach późnego macierzyństwa, a internauci... zachwycili się jej synkiem!

Wtulony w mamę Leo skradł serca fanów gwiazdy serialu "Barwy szczęścia". Zobaczcie uroczą fotkę Katarzyny Glinki z synkiem i sprawdźcie, jakie wymienia zalety późego macierzyństwa!

Katarzyna Glinka pokazała piękne zdjęcie z synem

Katarzyna Glinka zaledwie od kilku tygodni spełnia się w roli podwójnej mamy. Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" osiem lat temu urodziła pierwszego syna Filipa, a na początku maja na świecie pojawiło się jej drugie dziecko. Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki, z którym jest w związku już od blisko dwóch lat, doczekali się syna, który otrzymał piękne imię Leo.

Katarzyna Glinka została mamą po raz drugi w wieku 43 lat. Teraz aktorka opublikowała na Instagramie wpis, w którym wylicza zalety dojrzałego macierzyństwa. 

Zalety dojrzałego macierzyństwa😁 przede wszystkim spokój jaki odczuwam kiedy zajmuję się Leo. Brak wyrzutów sumienia kiedy potrzebuję zrobić coś dla siebie 😉 pielęgnuję każdą chwilę bo wiem , że czas szybko leci i nie narzekam. Nie przejmuję się aż tak bardzo tym co piszą w poradnikach i tym jak się „powinno” postępować 😝 mam do siebie duże zaufanie. Daję sobie prawo do tego , ze nie wszystko musi przebiegać perfekcyjnie . Kiedy młody spi czytam - a nie sprzątam i piorę😆 w domu może nie ma idealnego porządku za to ja mam w sobie większy spokój 🙏 czuję ,ze to jest mój / nasz dobry czas. Za niczym już nie gonię, nie mam poczucia ,ze coś mi ucieka , ze coś stracę ... jest po prostu dobrze❤️ ściskam Was Wasza k- napisała Katarzyna Glinka.

Jak na wpis i zdjęcie aktorki z synem zareagowali internauci?

- Dokładnie tak! Słuszne podejście 💕
- Zgadzam się w 100%. 
- Cudowny wpis❣️❣️ mam podobnie 💕najważniejszy jest spokój i szczęście ❣️- komentują fani.

Zobaczcie nowe zdjęcie Katarzyny Glinki i jej synka. Mały Leo to sama słodycz! 

Zobacz także: Katarzyna Glinka pokazała, jak wraca do formy po ciąży. Spójrzcie na jej figurę! 

Katarzyna Glinka pokazała zdjęcie z synkiem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zalety dojrzałego macierzyństwa😁 przede wszystkim spokój jaki odczuwam kiedy zajmuję się Leo. Brak wyrzutów sumienia kiedy potrzebuję zrobić coś dla siebie 😉 pielęgnuję każdą chwilę bo wiem , że czas szybko leci i nie narzekam. Nie przejmuję się aż tak bardzo tym co piszą w poradnikach i tym jak się „powinno” postępować 😝 mam do siebie duże zaufanie . Daję sobie prawo do tego , ze nie wszystko musi przebiegać perfekcyjnie . Kiedy młody spi czytam - a nie sprzątam i piorę😆 w domu może nie ma idealnego porządku za to ja mam w sobie większy spokój 🙏 czuję ,ze to jest mój / nasz dobry czas. Za niczym już nie gonię, nie mam poczucia ,ze coś mi ucieka , ze coś stracę ... jest po prostu dobrze❤️ ściskam Was Wasza k #baby#babyboy#love#purelove#mumlife#mum#mother#

Post udostępniony przez Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka)

Aktorka zaledwie kilka tygodni temu po raz drugi została mamą.

Katarzyna Glinka na premierze sztuki "Czarno to widzę"
East News

 

Więcej na temat Katarzyna Glinka
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53