Katarzyna Glinka opublikowała w sieci wspólne zdjęcie z najmłodszą pociechą i napisała swoim fanom o zaletach późnego macierzyństwa, a internauci... zachwycili się jej synkiem!

Reklama

Wtulony w mamę Leo skradł serca fanów gwiazdy serialu "Barwy szczęścia". Zobaczcie uroczą fotkę Katarzyny Glinki z synkiem i sprawdźcie, jakie wymienia zalety późego macierzyństwa!

Katarzyna Glinka pokazała piękne zdjęcie z synem

Katarzyna Glinka zaledwie od kilku tygodni spełnia się w roli podwójnej mamy. Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" osiem lat temu urodziła pierwszego syna Filipa, a na początku maja na świecie pojawiło się jej drugie dziecko. Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki, z którym jest w związku już od blisko dwóch lat, doczekali się syna, który otrzymał piękne imię Leo.

Katarzyna Glinka została mamą po raz drugi w wieku 43 lat. Teraz aktorka opublikowała na Instagramie wpis, w którym wylicza zalety dojrzałego macierzyństwa.

Zalety dojrzałego macierzyństwa???? przede wszystkim spokój jaki odczuwam kiedy zajmuję się Leo. Brak wyrzutów sumienia kiedy potrzebuję zrobić coś dla siebie ???? pielęgnuję każdą chwilę bo wiem , że czas szybko leci i nie narzekam. Nie przejmuję się aż tak bardzo tym co piszą w poradnikach i tym jak się „powinno” postępować ???? mam do siebie duże zaufanie. Daję sobie prawo do tego , ze nie wszystko musi przebiegać perfekcyjnie . Kiedy młody spi czytam - a nie sprzątam i piorę???? w domu może nie ma idealnego porządku za to ja mam w sobie większy spokój ???? czuję ,ze to jest mój / nasz dobry czas. Za niczym już nie gonię, nie mam poczucia ,ze coś mi ucieka , ze coś stracę ... jest po prostu dobrze❤️ ściskam Was Wasza k- napisała Katarzyna Glinka.

Jak na wpis i zdjęcie aktorki z synem zareagowali internauci?

- Dokładnie tak! Słuszne podejście ????
- Zgadzam się w 100%.
- Cudowny wpis❣️❣️ mam podobnie ????najważniejszy jest spokój i szczęście ❣️- komentują fani.

Zobaczcie nowe zdjęcie Katarzyny Glinki i jej synka. Mały Leo to sama słodycz!

Zobacz także: Katarzyna Glinka pokazała, jak wraca do formy po ciąży. Spójrzcie na jej figurę!

Katarzyna Glinka pokazała zdjęcie z synkiem.

Aktorka zaledwie kilka tygodni temu po raz drugi została mamą.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama