Tego jeszcze nie było! W ostatnim odcinku "Pytania na śniadanie" pojawiły się wszystkie pary prowadzących, które do tej pory mieli okazję poznać widzowie śniadaniówki. Wszyscy spotkali się w kuchni, gdzie na zakończenie poinformowali o niespodziance dla widzów i poczęstowali się pysznymi wypiekami, jakie powstały w kuchni. Nie brakowało żartów, aż nagle Katarzyna Dowbor skierowała kilka słów do Beaty Tadli. Nagle wszyscy wybuchnęli śmiechem. Co tam się stało?

Reklama

Katarzyna Dowbor wbiła szpilę Beacie Tadli?

W "Pytaniu na śniadanie" nie brakuje niespodzianek. Dziś w śniadaniówce została ogłoszona tegoroczna reprezentantka na Eurowizję, którą została Luna, a już wkrótce w śniadaniówce ma zadebiutować nowa para prowadzących, czyli: Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło. Co ciekawe, w odcinku z 19 lutego w programie gościli wszyscy prowadzący, a Katarzyna Dowbor po wspólnych zdjęciach zaprosiła wszystkich do kuchni na słodki poczęstunek. Nagle dziennikarka, patrząc na Beatę Tadlę, wypaliła:

Beata spróbuj, nie udawaj, że się odchudzasz. Nie udawaj
powiedziała wprost Katarzyna Dowbor
Pytanie na śniadanie wpadka
screen "Pytanie na śniadanie"

Zobacz także: Kłótnia w „Pytaniu na śniadanie” zażenowała widzów. Robert Stockinger przerwał rozmowę

A jak zareagowała zmieszana Beata Tadla? Dziennikarka mimo salwy śmiechu, jaka wybuchła po słowach Katarzyny Dowbor, nie straciła zimnej krwi i powiedziała jedynie:

Jadłam, jadłam
Pytanie na śniadanie wpadka
screen "Pytanie na śniadanie"
Reklama

Trzeba przyznać, że Beata Tadla doskonale wybrnęła z tej sytuacji. A jak oceniacie kolejnych prowadzących "Pytania na śniadanie"? Trzeba przyznać, że w śniadaniówce nie brakuje zaskoczeń i produkcja nieustannie serwuje swoim widzom kolejne nowości. Do tej pory wyniki oglądalności nie zachwycały. Czyżby miało się to zmienić po zaprezentowaniu wszystkich par?

Zobacz także
Pytanie na śniadanie wpadka
screen "Pytanie na śniadanie"
Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor AKPA/Gałązka
Reklama
Reklama
Reklama