Kasia Dowbor żegna panią Justynę

Katarzyna Dowbor z "Nasz nowy dom" pokazała, jak wyglądała w wieku 20 lat, zanim zaczęła karierę w telewizji! 

Kasia Dowbor żegna panią Justynę

Katarzyna Dowbor opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie sprzed lat! Prowadząca "Nasz nowy dom" pochwaliła się fotką, na której miała zaledwie dwadzieścia lat. Musicie zobaczyć, jak jedna z największych gwiazd Polsatu prezentowała się w 1979 roku. Katarzyna Dowbor miała znacznie krótsze włosy i modną grzywkę. My mówimy WOW! 

Internauci zachwyceni zdjęciem Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor już od wielu lat należy do grona najpopularniejszych i najsympatyczniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Dziennikarka przez 30 lat pracowała w Telewizji Publicznej. Niestety, w 2013 roku okazało się, że władze TVP podziękowały Katarzynie Dowbor za dalszą współpracę. 

(...) Tak postanowiono, widocznie nie pasowałam, widocznie za stara jestem już... Nie lubimy starszych pań. Lubimy małolaty. Spędzałam tu sylwestry, święta, czasem to był mój pierwszy dom, mam sentyment do tego miejsca, a że firma nie ma sentymentu do mnie... Nie będę się procesować, nie będę pluła w gniazdo, w którym spędziłam 30 lat, chcę odejść z godnością... - mówiła wówczas w rozmowie z "Super Expressem".

Szybko okazało się, że Katarzyna Dowbor otrzymała propozycję pracy w Polsacie. Od tamtej chwili dziennikarka prowadzi jeden z największych hitów stacji. Program "Nasz nowy dom" od kilku lat przyciąga miliony widzów. Fani show od jakiegoś czasu mogą obserwować Katarzynę Dowbor na Instagramie, Gwiazda publikuje tam nie tylko zdjęcia z planu "Naszego nowego domu", ale również swoje prywatne fotki. Teraz dziennikarka pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Pozuje na niej ze swoją mamą!

Przed dzisiejszą domówką u @joannakoroniewska i @maciej_dowbor szukałam w starym albumie zdjęć Maćka, by dać mu je oczywiście w prezencie. 😉😃 I trafiłam na taką perełkę - moje zdjęcie z mamą. ❤️ 1979 rok. Miałam wtedy 20 lat. Taka była wtedy moda! 😂🤣 Nic się nie zmieniłam, prawda? 😃- napisała gwiazda Polsatu.

Internauci są zachwyceni fotką Katarzyny Dowbor! 

- Piękne! Bardzo podobna do młodej Sarah Fergusson. 😍
- Z mamą wyglądałyście Panie jak siostry 🥰 Ślicznie!
- Nadal młoda i Piekna pani Kasia❤️❤️😘😘
- Mama piękna,córka śliczna i nic nie zmienia się od lat😷💝💕
- Piękna dziewczyna ❤️- komentują fani,

Zobaczcie sami, jak w przeszłości wyglądała Katarzyna Dowbor! 

Zobacz także: W programie „Nasz nowy dom” pomaga biednym rodzinom, nam Katarzyna Dowbor zdradza, jaki ma nowy pomysł na siebie

Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie sprzed lat.

 

Internauci są zachwyceni fotką Katarzyny Dowbor.

Katarzyna Dowbor w jasnym swetrze
ONS

 

Więcej na temat Katarzyna Dowbor
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43