Katarzyna Cichopek zniknie z "Pytania na śniadanie"?
Newsy

Katarzyna Cichopek zniknie z "Pytania na śniadanie"?! Zaskakujące doniesienia mediów! 

Wokół gwiazdy TVP zrobiło się naprawdę gorąco! Co z pracą Katarzyny Cichopek w "Pytaniu na śniadanie"? Sprawdźcie, co donoszą media!

Katarzyna Cichopek może mieć problemy w pracy? Według najnowszych ustaleń mediów nad gwiazdą TVP pojawiły się czarne chmury. Jak donosi portal Plotek.pl niektórzy przełożeni gwiazdy chcą się jej pozbyć z "Pytania na śniadanie"! Dlaczego? Informator portalu wskazuje na konkretny powód. Sprawdźcie, o co chodzi!

Najdroższe torebki gwiazd. Niektóre są warte tyle, co luksusowy samochód

Co z pracą Katarzyny Cichopek w "Pytaniu na śniadanie"?

Od kilku tygodni o Katarzynie Cichopek jest naprawdę bardzo głośno. Zaledwie kilka tygodni temu gwiazda TVP ogłosiła rozstanie z mężem i od tamtej chwili emocje nie opadają. Spora część internautów ostro krytykuje Katarzynę Cichopek i obwinia ją o rozpad małżeństwa. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" jak na razie nie reaguje jednak na plotki na swój temat i nie odpowiada na zaczepki w sieci. Ostatnio atmosferę wokół Katarzyny Cichopek podgrzały doniesienia o nagraniach jej prywatnych rozmów z Maciejem Kurzajewskim, które miały trafić do mediów. 

Niestety, teraz portal Plotek.pl donosi, że Katarzyna Cichopek może mieć problemy również w pracy. Skąd takie podejrzenia? Informator portalu twierdzi, że niektórzy przełożeni gwiazdy chcą, żeby zniknęła z "Pytania na śniadanie". Dlaczego?

- Niektórzy przełożeni Kasi chcą się jej pozbyć z "Pytania na śniadanie". Bo odmówiła podpisania umowy z impresariatem TVP - twierdzi źródło portalu Plotek.pl. Impresariat TVP zabiera nawet do 30 procent pieniędzy zarabianych przez gwiazdy na Instagramie. Wiele osób się burzy przeciw temu, bo to pozatelewizyjna działalność celebrytów. Kilka lat temu Tamara Gonzalez Perea odmówiła podpisania tej umowy i w efekcie straciła pracę prezenterki "Pytania na śniadanie". 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek opublikowała w sieci nowe zdjęcie i zdradza: "Nowe wyzwania"

Katarzyna Cichopek opublikowała pierwsze zdjęcie po wywiadzie Marcina Hakiela

Zobacz także: Po słynnym wywiadzie Marcin Hakiel ma poważny kłopot! Przeżywa trudne chwile

Informator portalu twierdzi, że Katarzyna Cichopek nie zgadza się na podpisanie umowy z impresariatem TVP ponieważ przez wiele lat pracowała na swoje nazwisko, a na jej popularność wpłynęły nie tylko występy w TVP, ale również udział w hitowych programach TVN-u i Polsatu. 

Warto przypomnieć, że Katarzyna Cichopek dołączyła do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie" jesienią 2020 roku. 

Katarzyna Cichopek uśmiecha się do paparazzi

Zobacz także: Maciej Kurzajewski skomentował aferę z nagraniem prywatnej rozmowy z Katarzyną Cichopek!

Katarzyna Cichopek do tej pory nie skomentowała medialnych rewelacji na swój temat. Jedno jest jednak pewne, fani z pewnością nie wyobrażają sobie "Pytania na śniadanie" bez gwiazdy! 

Myślicie, że Katarzyna Cichopek wkrótce zabierze głos w sprawie plotek na swój temat?

Katarzyna Cichopek skrytykowana przez fana
Instagram/Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek ma romans z Maćkiem Kurzajewskim?
Newsy
Katarzyna Cichopek ma romans?! "Łączy ich coś więcej niż praca"
Nie milkną echa po rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Z medialnych doniesień wynika, że prowadząca "Pytanie na Śniadanie" może liczyć na wsparcie jednego z kolegów z pracy.

Informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Fani nie mogli uwierzyć, że jedna z najzgodniejszych par w polskim show-biznesie zdecydowała się na rozstanie po 17 latach wspólnego życia. W sieci pojawiły się plotki, że Katarzyna Cichopek znalazła pocieszenie w ramionach kolegi z "Pytania na Śniadanie". Poznajcie szczegóły! Katarzyna Cichopek ma romans z kolegą z pracy? Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka tygodni temu za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformowali, że po 17 wspólnych latach zdecydowali się na rozstanie. Fani pary byli zaskoczeni, a niektórzy nie dowierzali, że ich ulubieńcy, którzy zaledwie kilka tygodni temu publikowali wspólne zdjęcia i snuli plany na przyszłość, mogą przechodzić kryzys w związku. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie zdecydowali się odnieść do powodów rozstania .  Małżonkowie starają się poukładać swoje życie na nowo. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" rzuciła się w wir pracy, a wolne chwile poświęca dzieciom oraz kolejnym projektom na Instagramie. Tancerz natomiast przeszedł totalną metamorfozę. Marcin Hakiel przyznał również, że chodzi na terapię . Teraz w mediach pojawiła się informacja, że Katarzyna Cichopek znalazła ogromne wsparcie u Macieja Kurzajewskiego.  - Maciek wie, co przeżywa Kasia i jak ważne jest wsparcie w trudnych chwilach. - donosi informator tygodnik "Na Żywo".  Zobacz także:  Nie będzie rozwodu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela? Zaskakujące informacje Z doniesień tabloidu wynika, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zbliżyli się do siebie, choć od lat świetnie się dogadują zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Współprowadzący "Pytanie na...

Nowe szczegóły rozwodu Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek
Mat. prasowe/Adam Jankowski Reporter
Newsy
Nowe szczegóły rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela: "Mają już podzielony majątek"
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już odliczają dni do rozwodu. Planują sądową batalię, a może już wszystko polubownie ustalili? Na jaw wyszły nowe fakty ich rozstania!

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wstrząsnęło fanami artystycznego małżeństwa, które po 17 latach postanowiło zakończyć swój związek. Jak byli zakochani zamierzają podzielić się opieką nad dziećmi? Co z ich wspólnym majątkiem? Czy sprawa zostanie załatwiona polubownie, a może w atmosferze skandalu? Na światło dzienne wyszły kolejne szczegóły rozwodu gwiazdy "M jak miłość" i tancerza "Tańca z Gwiazdami". Nowe szczegóły rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela: "Nie chcą się szarpać" Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili za jedną z najgorętszych i najlepiej zgranych par polskiego show-biznesu, nic więc dziwnego, że wiadomość o ich rozstaniu, którą małżeństwo przekazało 11 marca br., wstrząsnęła opinią publiczną. By tego było mało, sprawie nie pomogły plotki na temat domniemanego romansu Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim , a także głośny wywiad Marcina Hakiela z Aleksandrą Kwaśniewską, w krórym zdradził, że wolność, o którą prosiła jego żona "ma imię". Teraz małżonkowie starają się unikać poruszania delikatnych kwestii związanych z rozwodem, a także, jak sami przyznają, dla dobra dzieci dzielą się opieką nad Adamem I Heleną, którzy jeden tydzień spędzają z mamą, kolejny zaś z tatą. Czy podobnie będzie też po rozwodzie? Według informacji podanych przez "Fakt" Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdążyli już uregulować sprawy majątkowe i podzielić opiekę nad dziećmi. - Mają uzgodnione najważniejsze sprawy, podzielony majątek i zobowiązania, nie chcą się szarpać - zdradziła na łamach tabloidu osoba z otoczenia pary. Zobacz także:   "M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazała rodzinne zdjęcie. Fani pytają o odmienioną córkę! Co ciekawe, jak...

Katarzyna Cichopek
East News
Newsy
Katarzyna Cichopek gwiazdą kolejnego programu? Wielkie taneczne show ma wrócić, ale do... TVP
Jeden z największych telewizyjnych hitów wraca na ekrany! "You Can Dance" ma trafić do TVP. Katarzyna Cichopek zostanie obsadzona w roli jurorki?

Katarzyna Cichopek to jedna z największych gwiazd TVP. Widzowie pokochali ją za postać Kingi w "M jak miłość", a ogromna sympatia jaką wzbudza, sprawiła, że została obsadzona również w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie" . Wiele wskazuje jednak na to, że niebawem zobaczymy ją w kolejnym, telewizyjnym show. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, właśnie trwają prace nad programem „So You Think You Can Dance”, który ma być emitowany tym razem przez TVP.  Katarzyna Cichopek  Jak donosi Pomponik, prezes TVP ma zamiar zaskoczyć widzów kolejnymi programami, które przyciągną ich przed telewizory. Choć z powodu pandemii wiele z nich musiało zostać przesuniętych w czasie, z wiadomości, jakich udzielił informator portalu wynika, że TVP marzyło się kolejne taneczne show, w którym pierwsze skrzypce miała grać właśnie Katarzyna Cichopek i jej mąż! Kasia i Marcin są typowani jako największe nazwiska show, które zapewnią programowi wysoką oglądalność. Oczywiście, nie zabrakłoby też innych znanych par, które z tańcem mają mniej lub więcej wspólnego. Póki co projekt jest zamrożony i czeka na zielone światło, a to zależy już od rozwoju sytuacji w kontekście pandemii i lockdownu - cytuje jego słowa Pomponik.  Z doniesień portalu wynika, że w TVP miał pojawić się format podobny do "Tańca z gwiazdami", w którym widzowie mogliby obserwować zmagania gwiazd. Wiele jednak wskazuje na to, że to wcale nie sławne nazwiska i walka o odpowiednik kryształowej kuli ma skusić widzów, a powrót wielkiego, telewizyjnego hitu, który przez lata emitował TVN! Właśnie ruszył casting do kultowego już "So You Think You Can Dance", a Firma Endemol Shine Polska, która nad nim pracuje,...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik