Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek opowiedziała o trudnych chwilach w małżeństwie. Wiedzieliście, że zrezygnowała z kariery psychologa?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek to jedna z największych gwiazd serialu "M jak miłość". Uwielbiana przez tysiące Polaków aktorka, dała poznać się również w roli gospodyni "Pytania na śniadanie", a jej fani z ogromnym zaangażowaniem śledzą zarówno jej karierę, jak i życie rodzinne. I choć ta dość chętnie dzieli się z nimi swoimi prywatnymi chwilami, mało kto zdawał sobie sprawę, że w życiu zawsze uśmiechniętej aktorki, pojawiły się trudne chwile.

W jednym z ostatnich wywiadów Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swojego małżeństwa. Aktorka opowiedziała też o swoim wyuczonym zawodzie i dlaczego zdecydowała się zmienić drogę kariery. 

Stwórz w swoim domu spokojny azyl! Pomoże Ci w tym kod rabatowy Black Red White.

Kryzys w małżeństwie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, którzy poznali się w programie "Taniec z gwiazdami" są jednym z najgorętszych i najbardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. Para doczekała się dwójki dzieci, a zarówno dumna mama, jak i tata, chętnie dzielą się ze swoimi fanami kadrami z rodzinnego życia. Choć ich życie wydaje się idealnie, okazuje się, że w związku nie zabrakło trudnych chwil.

W rozmowie z "Faktem" Katarzyna Cichopek zdradziła, jak przetrwali kryzys. 

Nie zawsze było cukierkowo, bo mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym, jednak wspólnie je przezwyciężyliśmy. Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać. Nie ma rzeczy, których nie można odkręcić, trzeba tylko chcieć

Katarzyna Cichopek poruszyła również temat swojej zawodowej kariery. Jak się okazuje, słynna aktorka jest magistrem psychologii,  jednak zadecydowała o porzuceniu tej ścieżki kariery. Dlaczego? 

Chyba to nie jest droga, którą bym chciała podążać. Zwłaszcza że nie studiowałam psychologii klinicznej i jestem bardziej od psychologii społecznej. Takie osoby raczej nie terapeutyzują. Aczkolwiek gdy robią dalej specjalizację, jak najbardziej jest to możliwe, więc też bym mogła.  Ja nie mam jednak takiej silnej psychiki, by brać na siebie trudne tematy innych. Mam nadzieję, że jestem terapeutką dla męża, bo on jest dla mnie terapeutą numer jeden i to mi wystarcza. Nawzajem dodajemy sobie otuchy 

Na szczęście Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel trudne chwile mają już za sobą. Aktorka przyznała, że dziś oboje grają do jednej bramki i wszystko robią razem, a najważniejsze jest to, że łączy ich nie tylko miłość, ale również i przyjaźń.

Zobacz także: Fanka "M jak miłość" zastanawia się, dlaczego Kinga ubiera się jak "bezguście"! Kasia Cichopek odpowiedziała! 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już ze sobą od 15 lat. Mimo trudnych chwil, są dziś szczęśliwym małżeństwem.

Katarzyna Cichopek w pluszowej kurtce z Sinsay i w czarnych leginsach
Instagram

Gwiazdorska para doczekała się również dwójki dzieci, a fani uwielbiają obserwować rodzinne życie tej wesołej czwórki. Ostatnio zostali oni przyłapani podczas zimowych szaleństw na sankach.

Katarzyna cichopek i Marcin Hakiel
EOS

 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22