Katarzyna Cichopek nie poprowadzi Sylwestra w Polsacie

Nie chcą już Kasi Cichopek w Polsacie

Katarzyna Cichopek nie poprowadzi Sylwestra w Polsacie

Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w naszym kraju. Sexy mama ze względu na swoją ogromną popularność często zapraszana jest do prowadzenia różnych wydarzeń. Od kilku lat wraz z Krzysztofem Ibiszem była gospodynią sylwestrowej balangi Polsatu. W tym roku stacja zrezygnowała z Cichopek, a nawet nie zaprosiła jej na imprezę, gdyż, jak stwierdziła w rozmowie z "Faktem" Nina Terentiew, prezenterka nie pasuje do koncepcji eventu.

- Po prostu na Sylwestra zmieniła się koncepcja i będzie tylko dwóch głównych prowadzących na wielkiej dyskotece Polsatu: Paulina Sykut i Maciej Rock. Reszta naszych gwiazd, jak Krzysztof Ibisz czy Agata Młynarska, wyjdzie złożyć życzenia noworoczne - oświadczyła Terentiew.


Doniesienia tabloidu potwierdziła już menadżerka Cichopek, która zapowiedziała, że być może jej podopieczna będzie pracować w Sylwestra gdzie indziej:

- Jeśli nie będzie pracowała, to pierwszy raz od kilku lat spędzi Sylwestra w końcu z rodziną i najprawdopodobniej wyjedzie. Nie wiemy jednak tego na pewno, ponieważ otrzymała kilka propozycji i jesteśmy w trakcie rozmów. Póki co, nie mogę jeszcze nic zdradzić.


Z pewnością telewizja Polsat wolała zainwestować w gwiazdy, które wystąpią na scenie. Zobacz: Wiemy kto wystąpi na Sylwestrze z Polsatem!

Katarzyna Cichopek poprawia sobie humor zakupami:

Więcej na temat Katarzyna Cichopek Sylwester
Przeładuj

W "Przyjaciółkach" Wiktor zdradził Patrycję? "Jestem pewna!" Zobaczcie, co się wydarzy w kolejnym odcinku!

zobacz 00:30