Dziś wielki dzień dla wszystkich uczniów. Dokładnie 1 września dzieci świętują rozpoczęcie roku szkolnego. Niestety, wczoraj zakończyły się wakacje i dziś uczniowie wrócili do szkół. W tym gronie znalazła się m.in. córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Gwiazda TVP i tancerz zaledwie kilka dni temu zakończyli swoje małżeństwo, ale teraz spotkali się na rozpoczęciu roku szkolnego młodszej pociechy.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wspierają córkę na rozpoczęciu roku szkolnego

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwiedli się tuż przed zakończeniem wakacji. Sprawa rozwodowa byłej pary odbyła się 25 sierpnia i została przeprowadzona online. Byli małżonkowie zakończyli swoje małżeństwo za porozumieniem stron i podtrzymali decyzję o naprzemiennej opiece nad dziećmi- Helenką i Adamem. Pomimo rozstania była para ze względu na dzieci zamierza utrzymywać ze sobą dobre relacje i jak widać na najnowszych zdjęciach, nie zamierza unikać ze sobą kontaktów.

Dziękuję Marcinowi za 17 lat spędzonych razem i dwójkę dzieci, które bardzo kochamy. Wierzę, że właśnie dla nich uda nam się zachować dobre relacje i wzajemny szacunek- wyznała Katarzyna Cichopek już po rozwodzie.

Dziś Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel towarzyli Helence na rozpoczęciu roku szkolnego.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek będzie jak Doda?! Też zorganizuje imprezę rozwodową? Jest komentarz

Na zdjęciach paparazzi możemy zauważyć, że Marcin Hakiel razem z Helenką pojawili się pod szkołą. Pod placówką nie zabrakło również Katarzyny Cichopek, która również przyjechała wspierać ukochaną córkę w tym ważnym dla niej dniu.

Zobacz także: Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Podczas rozprawy zeznawał brat aktorki. Dlaczego?

Jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego Katarzyna Cichopek w rozmowie z mediami zdradziła, że razem z byłym mężem dzielą się obowiązkami i przygotowali już swoje pociechy do nauki w szkole.

Jesteśmy opiekunami naszych dzieci, dzielimy się wszystkimi obowiązkami. Wyprawka jest, dzieciaki są przygotowane do szkoły, to ważny moment dla nich- gwiazda TVP wyznała dla Faktu.

Zobaczcie zdjęcia paparazzi!

Reklama

Zobacz także: Katarzyna Cichopek skomentowała rozwód z Marcinem Hakielem! Podziękowała byłemu mężowi

Reklama
Reklama
Reklama