Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek wyjechali z Polski
VIPHOTO/East News
Newsy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyjechali z Polski! Mieli ważny powód 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pokazali zdjęcia z kolejnej podróży - tym razem polecieli do Włoch! Powód? Związany z wnuczką prezentera!

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek wybrali się w kolejną podróż - tym razem do Włoch. To właśnie tam mieszka starszy syn prezentera, Franciszek, który niedawno został ojcem. Gwiazdor TVP wraz z ukochaną postanowił więc odwiedzić wnuczkę. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia, a pod postem masa gratulacji. 

Nowe pary w polskim show-biznesie! Nie tylko Cichopek i Kurzajewski oraz Doda i Pachut

Maciej Kurzajewski odwiedził wnuczkę! Towarzyszyła mu Kasia Cichopek

W życiu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, odkąd są parą, nie brakuje radosnych momentów. Jednym z nich były z pewnością narodziny pierwszej wnuczki prezentera "Pytania na śniadanie" - jego starszy syn, Franciszek, który na stałe mieszka we Włoszech wraz z żoną, Laurą, został niedawno ojcem! Kurzajewski z pomocą Cichopek od razu ruszyli w poszukiwaniu prezentów dla dziewczynki, teraz zaś mają okazję spotkać ją na żywo i wręczyć podarunki. Gospodarze "Pytania na śniadanie" wybrali się w podróż, a pierwszymi fotkami podzielili się już na Instagramie. 

Pozdrawiamy Was ze słonecznej Italii - napisała gwiazda "M jak miłość" 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski we Włoszech
Insatgram/@katarzynacichopek

Z kolei Maciej Kurzajewski pokazał pierwsze zdjęcie ze spaceru z wnuczką i Franciszkiem! Od razu posypały się liczne gratulacje dla prezentera:

Wzrusz na maksa! uściski i gratulacje 

Gratulacje i uściski dla wszystkich trzech pokoleń ❤️

Wspaniały i wzruszający widok🥰😍❤️ gratuluję I cieszę się Waszym szczęściem

Buziaki od Nas, Norbi mówi, że jeszcze się na dziadka nie garnie, dlatego tym bardziej gratulacje! - dodała Monika Pyrek

Radości Macieja Kurzajewskiego z narodzin wnuczki nie są w stanie zepsuć mocne wywody byłej żony, Pauliny Smaszcz, która ostatnio oskarżyła prezentera m.in. o liczne kłamstwa i manipulacje, ale również chęć odebrania "całego majątku". Sprawa zaszła na tyle daleko, że zarówno Kurzajewski, jak i Cichopek, złożyli już pozwy o naruszenie dóbr osobistych, domagając się odszkodowania. Oficjalnie para nie chce komentować konfliktu ze Smaszcz.

Zobacz: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski domagają się odszkodowania od Pauliny Smaszcz

A nam nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejne zdjęcia Kasi i Marcina z wnuczką Kurzajewskiego ze  słonecznych Włoch! 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski chcą odszkodowania od Pauliny Smaszcz
AKPA

Dzieci Pauliny Smaszcz lubią Katarzynę Cichopek
EOS
Newsy
Wyszło na jaw, jak synowie Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego traktują Kasię Cichopek! 
Paulina Smaszcz nie odpuszcza Maciejowi Kurzajewskiemu i Katarzynie Cichopek, a czy jej synowie zdążyli poznać nową partnerkę ojca? Czekają ich wspólne święta?

Niewykluczone, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stworzą jedną z najbardziej wybuchowych rodzin patchworkowych i duża w tym zasługa Pauliny Smaszcz. Dziennikarka regularnie uderza w byłego męża w mediach społecznościowych. Kilka razy zasugerowała, że prowadzący "Pytanie na śniadanie" oszukiwał swoich synów. Mogłoby z tego wynikać, że Franciszek i Julian nie są zbyt dobrze nastawieni do nowej wybranki ojca. Zdaniem znajomego pary jest... zupełnie odwrotnie! Synowie Smaszcz i Kurzajewskiego lubią Cichopek? "Bardzo pozytywnie ją przyjęli" Jak donoszą media, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zamierzają ogłosić zaręczyny w wyjątkowy sposób. Wiele wskazuje na to, że ich relacja rozwija się coraz szybciej. Wydaje się, że obecnie niepocieszona tym faktem jest już tylko Paulina Smaszcz. Dziennikarka zarzuca swojemu byłemu mężowi liczne kłamstwa, uderzające także w ich synów. Znajomy pary podzielił się zaś zaskakującym wyznaniem na temat dzieci prezentera "Pytanie na śniadanie" i ich relacji z Kasią Cichopek. Cieszą się, że Maciej jest szczęśliwy z Kasią. Bardzo pozytywnie ją przyjęli i szczerze polubili. Nie widzą się często, ponieważ starszy syn Franciszek rok temu założył własną rodzinę i mieszka z żoną Laurą we Włoszech, a młodszy Julian uczy się obecnie w liceum w Holandii — powiedział informator na łamach serwisu Plotek.pl. Zobacz także:   Maciej Kurzajewski o pracy z Katarzyną Cichopek: "Trudno nie czuć satysfakcji" To nie koniec zaskakujących doniesień. Osoba z otoczenia pary zasugerowała, że Franciszek i Julian być może pojawią się w rodzinnym domu Katarzyny Cichopek podczas zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia! Są w kontakcie telefonicznym. Możliwe, że wszyscy spotkają się na święta w rodzinnym domu Kasi...

Starszy syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zmienił nazwisko
Instagram @paulina.smaszcz, EOS
Newsy
Syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zmienił nazwisko! Skąd taka decyzja?
Starszy syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego postanowił odciąć się od rodziny? 25-letni już zmienił nazwisko. To pokłosie medialnej wojny jego rodziców?!

Medialne potyczki Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego sprawiły, że ich synowie chcąc nie chcąc stali się obiektem zainteresowania mediów. I podczas gdy prowadzący "Pytanie na śniadanie milczy", jego była żona chwali się światu wspaniałym kontaktem, jaki ma z synami. Niestety, na jaw zaczynają wychodzić nowe fakty! Po tym, jak okazało się, że starszy syn nie zaprosił Pauliny Smaszcz na własny ślub, do mediów przedostały się kolejne budzące kontrowersje informacje. 25-letni Franciszek postanowił zmienić nazwisko! Skąd taka decyzja i jak się teraz nazywa? Starszy syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zmienił nazwisko "Kobieta-petarda" od kilku tygodni skutecznie nie odpuszcza swojemu byłemu mężowi, dzieląc się z mediami kolejnymi smaczkami na temat prowadzącego "Pytanie na śniadanie". Paulina Smaszcz nie tylko zarzuca Maciejowi Kurzajewskiemu liczne kłamstwa , ale też grozi ich ujawnieniem podkreślając przy tym, że dziennikarz swoim zachowaniem uderza nie tylko w nią, ale też ich wspólnych synów - 16-letniego Juliana oraz 25-letniego Franciszka. Co więcej, choć mogłoby się wydawać, że ich konflikt nieco przycichł, momentem kulminacyjnym okazała się niezapowiedziana byłej żony Macieja Kurzawekiego w domu jego matki, przez co Paulina Smaszcz ma teraz problemy z policją . Te wszystkie sytuacje, a także angażowanie się w sprawę bliskich prowadzącego "Pytania na śniadanie" oraz mieszanie w konflikt pomiędzy byłymi małżonkami ich synów sprawiły, że starszy z nich postanowił podjąć drastyczną decyzję. Franciszek Kurzajewski zrezygnował z nazwiska ojca!  Zobacz także:   Paulina Smaszcz nie odpuszcza Maciejowi Kurzajewskiemu: "W trumnie jeszcze będę grozić mu palcem" Jak donoszą media, 25-letni syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego miał to zrobić,  by......

Paulina Smaszcz reaguje na związek Macieja Kurzajewskiego z Kasią Cichopek
East News TRICOLORS, WOJCIECH STROZYK
Newsy
Paulina Smaszcz znowu reaguje na związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego
Po mocnym komentarzu pod wpisem Katarzyny Cichopek, Paulina Smaszcz znowu komentuje nowy związek byłego męża. Co napisała?

Paulina Smaszcz po przepełnionym żalem oraz uszczypliwymi uwagami komentarzu z okazji 40. urodzin Katarzyny Cichopek, ponownie zabrała głos na temat jej związku ze swoim byłym mężem. Gwiazda "M jak miłość" i Maciej Kurzajewski postanowili oficjalnie potwierdzić, że są razem tuż po tym, jak w sieci wybuchła burza, z powodu wypowiedzi Pauliny Smarszcz. To, co internauci zobaczyli pod postem prezentera, odbiegało od tego, co jego była żona napisała chwilę wcześniej na profilu Cichopek. O co chodzi?  Paulina Smaszcz reaguje na wpis Macieja Kurzajewskiego o związku z Katarzyną Cichopek Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili swój związek. Świętowali 40. urodziny aktorki w Izraelu. Zanim jednak zdecydowali na ujawnienie swojej relacji na Instagramie Katarzyny Cichopek pojawił się mocny komentarz od byłej żony Macieja Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz zaatakowała Katarzynę Cichopek w 40. urodziny , wywlekając na światło dzienne prywatne brudy. Nie ukrywała swojego żalu, a jej komentarz mocno uderzył w ukrywaną do tej pory relację prowadzących "Pytanie na śniadanie":  Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko, proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu. Zobacz także:  Maciej Kurzajewski już nie ukrywa związku z Katarzyną Cichopek. "Cieszę się, że..." Komentarz jednak zniknął z sieci dość szybko. Ponownie jak kolejny, tym razem pod wspólnym zdjęciem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego na jego profilu:  Nareszcie! Wszystkiego najlepszego Przy drugim podejściu Paulina Smaszcz postanowiła złożyć gratulacje byłemu mężowi i nowej wybrance....

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik