Katarzyna Bosacka poprowadzi nowy program na antenie TTV (należącej do grupy programowej TVN)! Okazuje się, że już wkrótce odbędzie się premiera "DeFacto Bosacka" w którym dziennikarka poruszy tematy ekologii, higieny, zdrowego odżywiania czy zasad "zero waste". Kiedy widzowie będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowego programu z udziałem Katarzyny Bosackiej? Wiemy!

Reklama

Katarzyna Bosacka komentuje swój powrót do telewizji

Katarzyna Bosacka przez 13 lat była gwiazdą TVN i przez ten czas prowadziła takie hity jak: "Wiem, co jem i co kupuję" czy "Co nas truje". Niestety, w połowie ubiegłego roku okazało się, że stacja zakończyła współpracę z dziennikarką.

(...) Przyczyną uzasadniającą decyzję jest wykorzystanie przez Panią Katarzynę Bosacką swojego wizerunku na rzecz innej firmy, pomimo zakazu wynikającego z umowy - stacja informowała w oświadczeniu opublikowanym na stronie tvn.pl.

Po zakończeniu współpracy z TVN Katarzyna Bosacka założyła własny kanał na youtube.com "EkoBosacka". Teraz jednak dziennikarka znów pojawi się w programie telewizyjnym! Jak komentuje powrót na mały ekran?

Nie da się ukryć, że jestem zwierzęciem telewizyjnym – komentuje Katarzyna Bosacka. Przez przeszło 20 lat mojej pracy dziennikarskiej zajmowałam się edukacją - żywieniową, konsumencką, zdrowotną, naukową - i przy niej pozostanę. Tym bardziej, że jako mama czwórki dzieci sama jestem żywo zainteresowana, w jaki sposób można na co dzień poprawiać jakość swojego życia – dodaje.

Premiera "DeFacto Bosacka" zaplanowana jest na 23 marca - program będzie pokazywany trzy dni w tygodniu o godzinie 16:15.

Będziecie oglądać?

Zobacz także

Zobacz także: Lewandowska trafiła na podium Biologicznej Bzdury Roku. Co na to Kasia Bosacka? „Jedna pomyłka może się zdarzyć, ale..."

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji.

TVN/R. Korybut

Dziennikarka poprowadzi program "DeFacto Bosacka".

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama