Katarzyna Bosacka w programie Dzień Dobry TVN
East News

Katarzyna Bosacka wraca do rodzimej telewizji i poprowadzi nowy program! Kiedy premiera?

Katarzyna Bosacka w programie Dzień Dobry TVN
East News

Katarzyna Bosacka poprowadzi nowy program na antenie TTV (należącej do grupy programowej TVN)! Okazuje się, że już wkrótce odbędzie się premiera "DeFacto Bosacka" w którym dziennikarka poruszy tematy ekologii, higieny, zdrowego odżywiania czy zasad "zero waste". Kiedy widzowie będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowego programu z udziałem Katarzyny Bosackiej? Wiemy! 

Katarzyna Bosacka komentuje swój powrót do telewizji

Katarzyna Bosacka przez 13 lat była gwiazdą TVN i przez ten czas prowadziła takie hity jak: "Wiem, co jem i co kupuję" czy "Co nas truje". Niestety, w połowie ubiegłego roku okazało się, że stacja zakończyła współpracę z dziennikarką. 

(...) Przyczyną uzasadniającą decyzję jest wykorzystanie przez Panią Katarzynę Bosacką swojego wizerunku na rzecz innej firmy, pomimo zakazu wynikającego z umowy - stacja informowała w oświadczeniu opublikowanym na stronie tvn.pl.

Po zakończeniu współpracy z TVN Katarzyna Bosacka założyła własny kanał na youtube.com "EkoBosacka". Teraz jednak dziennikarka znów pojawi się w programie telewizyjnym! Jak komentuje powrót na mały ekran? 

Nie da się ukryć, że jestem zwierzęciem telewizyjnym – komentuje Katarzyna Bosacka. Przez przeszło 20 lat mojej pracy dziennikarskiej zajmowałam się edukacją - żywieniową, konsumencką, zdrowotną, naukową - i przy niej pozostanę. Tym bardziej, że jako mama czwórki dzieci sama jestem żywo zainteresowana, w jaki sposób można na co dzień poprawiać jakość swojego życia – dodaje.

Premiera "DeFacto Bosacka" zaplanowana jest na 23 marca - program będzie pokazywany trzy dni w tygodniu o godzinie 16:15. 

Będziecie oglądać?

Zobacz także: Lewandowska trafiła na podium Biologicznej Bzdury Roku. Co na to Kasia Bosacka? „Jedna pomyłka może się zdarzyć, ale..."

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji.

Katarzyna Bosacka na planie nowego programu TTV
TVN/R. Korybut

Dziennikarka poprowadzi program "DeFacto Bosacka".

Katarzyna Bosacka w Dzień Dobry TVN
East News

 

Więcej na temat Katarzyna Bosacka
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10