Kasia Warnke w jeansowym kombinezonie
Instagram

Pod koniec kwietnia świat show-biznesu zelektryzowała wiadomość, że Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostaną rodzicami. Taką informacją podzielił się magazyn "Show". Aktor otrzymał na Instagramie mnóstwo komentarzy z gratulacjami i... szybko zdementował te informacje pisząc:  "nic mi o tym nie wiadomo, ale dziękuję". Do całej sprawy odniosła się też Katarzyna, rozwiewając wątpliwości...

Zobacz takżeKasia Warnke komentuje informacje na temat ciąży! Zobaczcie, co nam powiedziała

1/4
Katarzyna Warnke rozmawia przez telefon

O plotki dotyczące ciąży zapytaliśmy wtedy samą gwiazdę. Aktorka zdecydowanie zaprzeczyła:

Nie udzieliłam wywiadu redakcji Show na temat ciąży. Informacje są wyssane z palca. - odpowiedziała krótko dla "Party" Katarzyna Warnke. 

Jednak najnowsze zdjęcia aktorki znów mogą wzbudzić wątpliwości i z pewnością nie uciszą plotek na temat ciąży!

2/4
Katarzyna Warnke w luźnej koszuli

Niedawno paparazzi przyłapali Kasię Warnke na spacerze po Warszawie. Gwiazda wygląda na zmęczoną, a uwagę zwracają jej luźne ubrania. Aktorka znana z tego, że uwielbia kobiece i dopasowane stylizacje wybrała szeroką przewiewną koszulę i spódnicę w kwiaty.

3/4
Katarzyna Warnke w spódnicy

Od razu pojawiły się spekulacje, że aktorka jest w ciąży i stara się ukryć ten fakt. Warto przypomnieć, że od jakiegoś czasu nie pojawia się też na czerwonym dywanie. Co więcej niedawno Kasia Warnke wróciła z wakacji, a na Instagramie możemy zobaczyć jej relację z podróży, a na żadnym ze zdjęć nie wydać całej sylwetki. Jakby faktycznie miała coś do ukrycia...

4/4
Katarzyna Warnke  bez makijażu

Być może gwiazda po prostu wybrała luźną stylizacje ze względu na upalną pogodę. Jedno jest pewne, takie zestawy z pewnością tylko podsycą plotki na temat ciąży Kasi Warnke!

 

Więcej na temat Katarzyna Warnke