Kasia Tusk w beżowym płaszczu
Mat. prasowe

Kasia Tusk w modnej stylizacji wybrała się na grzyby. To były udane zbiory!

Kasia Tusk w beżowym płaszczu
Mat. prasowe

Kasia Tusk zawsze wygląda doskonale. Jej prosty i minimalistyczny styl jest inspiracją dla wielu kobiet. Jednak blogerka w sieci pokazuje nie tylko swoje stylizacje, ale również kulinarne eksperymenty. Jak wiadomo jesień to pora na grzybobranie, więc córka Donalda Tuska zabrała swojego psa i wyruszyła na zbiory. Czy udało jej się uzbierać pełny kosz?

Kasia Tusk na grzybach!

Blogerka, jak zawsze stylowa pochwaliła się swoim ulubionym miejscem, w którym zawsze zbiera grzyby. Okazuje się, że uzbierała tam pełny kosz. Kasia Tusk zauważa, że w lesie spotkała mnóstwo grzybiarzy, biorąc pod uwagę słoneczną pogodę, nic w tym dziwnego! Pod zdjęciem napisała:

Gdy o 5.40 rano wiesz, że to jest już ostateczne przebudzenie 👶🏼 to pozostaje Ci tylko zapakować całą ekipę do samochodu i ruszyć na grzyby. Wczoraj, w trójmiejskich lasach było chyba więcej grzybiarzy niż grzybów (a tych drugich też było sporo) ale my mamy swoje miejscówki 😎 Chociaż z pełnego kosza została może 1/3 (🐛) to w całym mieszkaniu pachnie teraz grzybowym risotto 🤩 Pamiętajcie, aby w lesie psa trzymać zawsze na smyczy - napisała Kasia Tusk na Instagramie. 

Fanki blogerki otwarcie piszą, że też uwielbiają chodzić na grzyby, ale na pytania o miejsce Kasia Tusk odpowiedziała: 

Prawda jest taka, że my też mamy takie jedno miejsce, że tylko wyskakujemu z samochodu, ja siadam sobie z bobasem na pniu drzewa, a po 5 minutach z lasu wraca Portos i jego pan z pełnym koszem 😅 ale nie powiem gdzie - napisała blogerka. 

Na uwagę zasługuje też prosty, ale stylowy zestaw Kasi Tusk. Jeansy, biały sweter, kalosze marki Hunter i beżowy płaszcz to idealny zestaw na co dzień, a nie tylko na grzyby! Zgadzacie się z nami?

 

Kasia Tusk na grzybach

Kasia Tusk na grzybach
Instagram

Kasia Tusk zawsze wygląda stylowo!

Kasia Tusk w kozakach z Zary
Instagram

 

Więcej na temat Kasia Tusk
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36