Kasia Tusk w apaszce
Instagram

Kasia Tusk przez przypadek pokazała zdjęcie ze ślubu. Zobaczcie jej niezwykłą suknię!

Kasia Tusk w apaszce
Instagram

Kasia Tusk należy do tego grona gwiazd, które bardzo chronią swoją prywatność. Choć pokazuje sporą część swojego życia w social mediach czy we wpisach na blogu, to jednak dopiero po 5 latach zdradziła, że wyszła za mąż i to nie wprost, a jedynie przekazując swoją suknię ślubną na licytację podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kasia Tusk długo utrzymywała w tajemnicy również fakt, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Dopiero gdy ciąża stała się zaawansowana, blogerka zaczęła coraz chętniej podkreślać brzuszek i śmielej pisać o swoim stanie. Teraz zupełnie niespodziewanie zdecydowała się pokazać zdjęcie z mężem, jakiego jeszcze nie widzieliśmy! Znajdziecie je poniżej!

Kasia Tusk pokazała zdjęcie z mężem

Kasia Tusk bardzo rzadko pokazuje swojego męża i córeczkę, ale tym razem zrobiła wyjątek. Na jej Instagramie pojawiła się nowa fotografia, na której znalazło się dużo ważnych dla blogerki przedmiotów - nie brakuje książek, kosmetyków, a nawet jedzenia. Uwagę zwraca jednak coś zupełnie innego, a mianowicie fotografia w ramce.

Wystarczy uważnie się przyjrzeć, żeby zobaczyć, że zdjęcie przedstawia Kasię i jej męża Staszka Cudnego w ślubnych strojach. Być może zdjęcie zostało zrobione w dniu ceremonii, a może na specjalnej zorganizowanej sesji zdjęciowej. Tego nie wiemy, ale widać, że zakochana Kasia Tusk całuje swojego męża w policzek, a on wpatruje się w obiektyw. Trzeba przyznać, że blogerka jeszcze nigdy nie pokazała tak romantycznej fotografii ze swoim ukochanym! Spodziewaliście się tego?

Kasia Tusk zdjęcie
Instagram

Kasia Tusk rzadko pokazuje zdjęcia swojej rodziny

Kasia Tusk z córką w wózku
Instagram

Kasia Tusk chroni swoją prywatność

Kasia Tusk pozuje w bezowym trenczu
Instagram

 

Więcej na temat Kasia Tusk
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17