Kasia Sowińska podbija Amerykę

Amerykanie zachwyceni Sowińską! Przedłużyli z nią kontrakt

Kasia Sowińska podbija Amerykę

W zeszłym roku pisaliśmy o wielkim sukcesie Kasi Sowińskiej, jaki odniosła w Ameryce. Wokalistka została odkryta przez latynoską megagwiazdę Louisa Miguela, z którym ruszyła w trasę koncertową po Ameryce Południowej, dzięki czemu miała możliwość zaprezentowania się nawet przed 40 tysięczną widownią. Ponadto miejscowa prasa zachwycała się talentem, jak i urodą Polki. Przypomnijmy: Sowińska podbiła Amerykę! Teraz wraca do Polski

Po krótkiej chwili odpoczynku Sowińska otrzymała kolejną propozycję od Miguela. Wokalista ponownie zaprosił ją do wzięcia udziału w swoim nowym tournee po krajach latynoamerykańskich.

- W grudniu dostałam zaproszenie od Luisa Miguela do wzięcia udziału w nowej trasie The Hits Tour 2013 - wyznała w rozmowie z Flesik.pl Sowińska. Trasa potrwa do końca Marca , zagramy ok 30 koncertów - dodała.


Podczas nowej trasy koncertowej Kasia ponownie odwiedzi m.in. Mexico City. Akurat w tym mieście wokalistka jest ogromnie zakochana i dąży je sentymentem, gdyż miała możliwość mieszkania w nim przez pewien okres swojego życia.

Jak widać ciężka praca jaką Kasia Sowińska włożyła w rozwój swojej kariery cały czas procentuje. Jej decyzja o wyjeździe z Polski okazała się słuszna. Inne gwiazdy marzące o między narodowej karierze powinny wziąć z niej przykład i w końcu zrobić coś, aby zaistnieć w świecie, a nie tylko opowiadać o swoich planach w kolejnych wywiadach w kolorowych magazynach.

Zobacz: Sowińska poruszła publiczność w Meksyku! Zobacz jak jej poszło

Kasia Sowińska robi karierę w Argentynie

Kasia Sowińska na imprezie z Joan Collins:

Więcej na temat Kasia Sowińska
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22