Kasia Sowińska chce podbić Hollywood
ONS

Kasia Sowińska od jakiegoś czasu mieszka w Los Angeles i prowadzi tam życie, którego mogłaby pozazdrościć jej większość polskich celebrytek. Regularnie koncertuje z wielką gwiazdą muzyki latino, Louisem Miguelem, występuje przed ogromną publicznością i spotyka się przy różnych okazjach ze znanymi postaciami światowego show-biznesu. Przypomnijmy: Sowińska na kolacji z legendarnym gwiazdorem muzyki dance

Co dalej Kasia zamierza zrobić ze swoją karierą za Oceanem? Sowińska była dziś gościem w "Dzień Dobry TVN", gdzie z entuzjazmem opowiadała o swoim nowym życiu. Szczególnie dużo miejsca poświęcono niedawnej imprezie wręczenia Złotych Globów, po której Polka bawiła się w towarzystwie aktorskiej śmietanki Hollywood. Zobacz: Tak Sowińska imprezuje ze światowymi gwiazdami na Złotych Globach

Sowińska po intensywnej trasie koncertowej i karierze wokalistki, teraz chciałaby skupić się na aktorstwie, które od dawna było jej marzeniem. I trzeba przyznać, że jest zdeterminowana, bo zebrała wokół siebie osoby, które mają umożliwić jej dobry start w Hollywood.


1,5 roku temu wyjechałam z Louisem Miguelem w trasę koncertową po całym świecie, podczas której zagraliśmy jakieś 160 koncertów. Teraz wracam do swojej pasji, wracam do szkoły aktorskiej. Mam wspaniałego menadżera, a moja agentka współpracowała z samą Evą Longorią. Teraz jest sezon castingów, więc trzymajcie za mnie kciuki! - wyznała.


A jakie prywatnie są wielkie gwiazdy filmowe? Sowińska ma o nich jak najlepsze zdanie.
 

Wszyscy są na luzie, sympatyczni, uśmiechnięci. Możesz do każdego podejść i porozmawiać. Oni są tam wszyscy bez ochrony.Największe wrażenie zrobiła na mnie Uma Thurman. Rozmawiałam z nią o tym, jak ciężko Europejczykom zrobić karierę w Stanach, jak ciężko jest dostać rolę w filmie czy serialu ze względu na akcent. Ona również jest z pochodzenia Europejką, więc to rozumie. Powiedziała też, że bardzo lubi Polaków, ma z nimi dobre skojarzenia i wspomnienia. Sama zaproponowała, żebyśmy zrobiły sobie zdjęcie - złapała za mój aparat i zapytała: "selfie?" - opowiadała uradowana.


Myślicie, że Kasia Sowińska ma szanse na karierę w Hollywood jako aktorka?

Zobacz: Kasia Sowińska pokazała młodszą siostrę

Kasia Sowińska wśród gwiazd Hollywood na Złotych Globach:

Więcej na temat Eva Longoria Kasia Sowińska