Kasia Kowalska

Kasi Kowalskiej puściły nerwy! Zaapelowała do hejterów: "Zostawcie moją córkę w spokoju!" 

Kasia Kowalska

Na Instagramie Kasi Kowalskiej pojawiło się zdjęcie koszulki, na którym widnieje wymowny apel do internautów. Ostatnio na artystkę wylała się lawina negatywnych komentarzy po słynnym już koncercie w Ciechanowie. Piosenkarka właśnie tak postanowiła zaapelować do wszystkich, którzy w jakiś sposób krytykowali także jej córkę. Zobaczcie. 

Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej, Ola, pokazała zdjęcie ze szpitala! 

Kasia Kowalska zamieściła wymowny wpis na koszulce. W taki sposób apeluje do internautów!

Kasia Kowalska pod koniec marca zamieściła nagranie w swoich mediach społecznościowych, w którym poinformowała, że jej córka jest w śpiączce i musiała zostać intubowana. Ze słów wokalistki wynikało, że Ola zmaga się z koronawirusem, jednak niedawno okazało się, że dziewczyna jednak nie zakaziła się nim. Na wspomnianym nagraniu artystka apelowała do wszystkich, aby zgodnie z zaleceniami pozostali w domach i nie bagatelizowali zagrożenia. Jednak po słynnym już koncercie wokalistki w Ciechanowie, pojawiło się wiele negatywnych komentarzy ze strony internautów. Obserwatorzy gwiazdy zarzucili jej, że sama nie stosuje się do zasad kwarantanny.

Koncert miał na celu dać trochę radości, w tym trudnym dla wszystkich okresie. Zamysł tego projektu był taki, aby ludzie oglądali występ Kasi Kowalskiej z balkonów swoich mieszkań. Niestety pod sceną zgromadziło się wiele osób, przez co miasto zrezygnowało z organizacji dalszych koncertów. Internauci szybko zareagowali i w sieci pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy zarówno w stronę artystki, jak i jej córki.

Teraz Kasia Kowalska postanowiła zareagować na zachowanie internautów i na białej koszulce zamieściła wymowny apel do hejterów, który brzmi: "Możecie gadać głupoty o mnie, ale bądźcie tak mili i od*******cie się i zostawcie moją córkę w spokoju". Pod postem gwiazdy pojawił się też następujący opis:

W czasach kiedy artysci pokazuja wam rozne pomysly prosto z zacisza domowego , postanowilam rownież podzielić sie z Wami takim oto pomyslem na moja stylizacje (pis. oryg.) - brzmi podpis pod zdjęciem, które udostępniła Kasia Kowalska. 

Co myślicie o takim sposobie reakcji na zachowanie internautów? Myślicie, że wszystkim hejterom napis na koszulce da coś do zrozumienia?

Córka Kasi Kowalskiej od kilku tygodni przebywa w szpitalu w Anglii. Ola była w śpiączce, a jej stan był bardzo poważny. Na szczęście teraz dziewczyna czuje się już znacznie lepiej.

 

 

Więcej na temat Kasia Kowalska
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58