Córka Kasi Kowalskiej, Ola, ojciec, kim jest?
Dosadnie!
1/5
Córka Kasi Kowalskiej, Ola, ojciec, kim jest?

 

Kasia Kowalska bardzo rzadko udziela wywiadów. Ale już niedługo ukaże się jej kolejna płyta "Allanah (tak niewiele chcę), w związku z tym wokalistka zgodziła się na rozmowę w "Pani". Pytanie dotyczyły jednak nie tylko nowego albumu, ale również jej życia prywatnego, a także dzieci - Oli i Ignacego. Co ciekawe, Kasia Kowalska zdradziła co nieco na temat sytuacji finansowej córki i ojca 21-letniej dziewczyny, który uchyla się od płacenia alimentów na jej rzecz!

 

Zobacz: Córka Kasi Kowalskiej ma 19 lat. To seksowna i piękna dziewczyna. Otwarcie mówi "Nie chcę znać ojca"

 

Kasia Kowalska ma dwoje dzieci - Olę i Ignacego. Aleksandra jest owocem miłości jej i Kostka Joriadisa, z którym gwiazda była związana kilkanaście lat temu. Mężczyzna pochodzi z Grecji, jest muzykiem, ale również producentem muzycznym. Razem pracowali nad trzecim albumem Kasi (ukazał się w 1996 roku), następnie zakochali się w sobie. W 1997 roku na świecie pojawiła się Ola. Niestety, po jej narodzinach, uczucie wygasło, a Kostek przestał się interesować córką. Do dziś żadna z nich nie utrzymuje kontaktu z Joriadisem. Sama Ola mówi wprost, że nie chce go znać:

 

Noszę nazwisko tej wspaniałej kobiety, która wychowała mnie SAMA, a nie człowieka, który NIGDY nie pojawił się w moim życiu – Ola KOWALSKA, a nie Yoriadis - napisała w sieci kiedy została podpisana jako Ola Yoriadis.

Córka gwiazdy przyznaje, że nie chce mieć z nim nic wspólnego: 

 

Dzisiaj nie mam z nim żadnego kontaktu. Przepadł. Ludzie, którzy nie potrafią unieść się ponad swoje słabości, nawet dla dobra dziecka, są dla mnie mali - mówiła w jednym z wywiadów.

 

Zobacz: Córka Kasi Kowalskiej, Ola w pięknej sesji dla polskiej marki! Odważne ZDJĘCIA 19-latki!

 

Aleksandrę, która aktualnie studiuje za granicą, jest na utrzymaniu Kasi. Walczyła jednak z ojcem o alimenty. Choć sprawę wygrała, ten unika wywiązywania się z tego obowiązku. Kowalska jest rozgoryczona:

 

Póki co jest na moim garnuszku, bo na pierwszym roku  mają mnóstwo nauki. Niedawno wygrała sprawę o alimenty ze swoim ojcem. Problem w tym, że pieniędzy nie można ściągnąć... Tata wciąż udowadnia, że nie ma za co żyć. Wiesz, jak to jest z alimenciarzami - mówi Kowalska w "Pani".

 

To jednak nie wszystko! Co jeszcze Kasia zdradziła na temat ojca Oli?

 

Zobacz: Seksowna, czerwona mini i ta figura! Kasia Kowalska tą stylizacją wygrała Sopot!

 

2/5
Kasia Kowalska z córką, Olą

 

Kasia Kowalska przyznała w "Pani", że po narodzinach Oli została sama, ponieważ jej ojciec postanowił uciec. Został pozbawiony nawet praw rodzicielskich, bo gwiazda bała się, że będzie stwarzał problemy m.in. przy wyrobieniu dowodu:

W czasie ciąży z Olą byłam non stop chora, osłabiona. Po porodzie zostałam sama, bo ojciec Oli postanowił ewakuować się z naszego życia. Byłam mocno tym wszystkim przerażona. Pomagali mi rodzice. Tata Oli nie szukał żadnego kontaktu z dzieckiem, nie dał przez te lata na utrzymani córki ani grosza. Ponieważ kontaktu z nim mogły się wiązać z różnymi problemami, na przykład z utrudnianiem zgody na wydanie paszportu, został pozbawiony praw rodzicielskich, a Ola ma moje nazwisko. Mój tatra stał się dla Oli i dziadkiem, i ojcem. Uczył ją wszystkiego. Jazdy na rowerze, pływania - mówi Kowalska w Pani.

 

Zobacz: Córka Kasi Kowalskiej coraz bardziej upodabnia się do Kylie Jenner! Zobaczcie gorące zdjęcia!

3/5
Kasia Kowalska z córką, Olą

 

Ola Kowalska lubi wzbudzać kontrowersje, publikując w sieci seksowne zdjęcia. Co na to sama Kasia?

 

Ona sama zarządza swoim wizerunkiem, celowo prowokuje i śmieje się z reakcji ludzi. Patrzy, co się dzieje, obserwuje te komentarze,  wyciąga wnioski. Ma w sobie gen prowokacji, ironii, konfrontacji, ryzyka. Ja tego nie mam. Dla mnie każde wyjście na scenę jest stresem, przeżyciem. To trochę jak nawiązywanie intymnej rozmowy - mówi Kasia Kowalska. 

 

Zobacz: Kasia Kowalska pokazała się bez makijażu i zaskoczyła fanów wyglądem!

4/5
Kasia Kowalska z córką, Olą
5/5
Kasia Kowalska z córką, Olą
Więcej na temat Kasia Kowalska Ola Kowalska