Kasia Glinka o samopoczuciu w ciąży

Kasia Glinka chce być "szaloną mamą"! Co to oznacza? Nie każdy ma tyle odwagi...

Kasia Glinka o samopoczuciu w ciąży

Katarzyna Glinka niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Spekulacje o tym, że jest w ciąży pojawiały się w mediach już jesienią, ale aktorka dopiero niedawno potwierdziła tę informację.

Teraz już nie ukrywa swojej radości i chętnie dzieli się zdjęciami ciążowego brzuszka. W radosnym oczekiwaniu snuje marzenia o przyszłości i zdradza, jaką mamą chce być dla swoich pociech. Szczęściarze! 

Zobacz także: Katarzyna Glinka eksponuje ciążowe krągłości na wakacjach. Internauci nie mogą oderwać wzroku!

Kasia Glinka o macierzyństwie 

Kasia Glinka i Jarosław Bieniecki z radością oczekują narodzin pierwszego wspólnego dziecka. Aktorka uwielbia być mamą i chce tej roli dodać odrobinę szaleństwa. Chciałaby być nieszablonową mamą, która dla swoich pociech będzie najlepszą przyjaciółką, która nauczy je jak spełniać marzenia i dążyć do celów, nikogo przy tym nie krzywdząc. 

Crazy Mom i taką właśnie chcę być! Chcę, żeby moje dzieci widziały we mnie kobietę, która nie żyje według schematów. Chcę, żeby wiedziały, że mogą wszystko - oczywiście nie krzywdząc innych:) Że ograniczenia i ramy, w których się zamykamy są tylko w naszych głowach. Chcę, żeby wiedziały, że zawsze będę ich wspierać i pokazywać im świat bez ograniczeń. Peace and love 🙏 

Przy okazji refleksyjnego wpisu pochwaliła się ciążową figurą wyeksponowaną przez wodny kombinezon. Trzeba przyznać, że nawet na tym zdjęciu Kasia przedstawia się jako szalona i nieszablonowa mama, więc na pewno nie ma się czego obawiać!  

Zobacz także: Katarzyna Glinka i Marta Żmuda Trzebiatowska zostaną mamami. Wiemy, czy znikną z show-biznesu na dłużej!

Kasia Glinka chce być nieszablonową i szaloną mamą. Pragnie nauczyć swoje dzieci otwartości na świat oraz tego, że wszystkie marzenia są do spełnienia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Glinka (@katarzynaglinka)

Katarzyna Glinka jest mamą 7-letniego Filipa. Aktualnie jest w drugiej ciąży. Będzie to jej pierwsze wspólne dziecko z partnerem Jarosławem Bienieckim, który jest ojcem córeczki Mai z poprzedniego związku. 

Kasia Glinka z partnerem na TeleKamerach 2020
ONS

 

Więcej na temat Katarzyna Glinka
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15