Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
Instagram

Kasia Cichopek pokazała pierwszy raz twarze dzieci! Helenka i Adam są już naprawdę duzi

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
Instagram

Kasia Cichopek zdecydowała się pierwszy raz ze swoim mężem Marcinem Hakielem pokazać twarze ich dzieci! Zrobiła to przy okazji akcji "zostańwdomu, która została zorganizowana w mediach społecznościowych w związku z pandemią koronawirusa. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel mają dwójkę dzieci, to Helenka (7 l.) i Adam (11 l.).

#zostańwdomu i #ruszsięzHAT na profilu @hakiel_akademia_tanca opublikowaliśmy pierwszą choreografię do tańczenia na dywanie, dla dzieci. My tańczymy. Zapraszamy i Was. Nagrywacie swoje tance i nas oznaczajcie - napisała Kasia Cichopek na Instagramie pod zdjęciem.

Zobacz także: Spódnice z falbanami są w trendach na wiosnę 2020, a Katarzyna Cichopek już taką nosi!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel starają się izolować swoje pociechy od show-biznesu, to pierwszy raz kiedy zdecydowali się ujawnić ich wizerunki. Co prawda, nie widzimy ich twarzy w całości - Helenka jest w okularach przeciwsłonecznych, a Adam chowa się za mamą. Widzimy jednak, że to poważny krok w stronę pokazania Heleny i Adama w całości! Też tak myślicie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Kasia Cichopek jest bardzo aktywna na Instagramie, jednak nie pokazuje na co dzień na nim twarzy swoich dzieci. Najczęściej w mediach społecznościowych chwali się swoimi stylizacjami i pasjami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Uważacie, że dobrze robi? Taką decyzję Kasia Cichopek podjęła wspólnie z mężem Marcinem Hakielem. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pobrali się w 2008 roku, a 8 lipca 2009 roku urodził się im syn Adam. Dwa lata później powitali na świecie Helenkę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48