Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po raz pierwszy oficjalnie pojawili się na czerwonym dywanie podczas jubileuszowego koncertu z okazji 70-lecia TVP. Para odpowiedziała na pytanie o swój związek! Podczas rozmowy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie kryli pełnych czułości spojrzeń. Obejrzyjcie całą rozmowę z parą!

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po raz pierwszy o swoim związku!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od czasu ujawnienia swojego związku stali się jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Przy okazji jubileuszowego koncertu z okazji 70-lecia TVP Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie. W rozmowie z reporterką Party.pl Moniką Maszkiewicz aktorka i dziennikarz opowiedzieli o swojej relacji i nie ukrywają, że doskonale czują się, pozując jako para:

Naprawdę, niby pierwszy raz gdy oficjalnie jesteśmy razem, ale to nie jest nasz pierwszy raz na ściance razem, bo pracujemy ze sobą już od ponad dwóch lat. Dobrze, czujemy się bardzo dobrze, dziękujemy. - mówi wprost Katarzyna Cichopek

Dziennikarz odpowiedział też na pytanie o to, jak parze układa się współpraca w programie "Pytanie na śniadanie". Okazuje się, że od początku Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski doskonale się dogadywali:

Rewelacyjnie, od samego początku i jestem przekonany, że będzie to wyglądało tak cały czas - powiedział Maciej Kurzajewski.

Koniecznie obejrzyjcie całą rozmowę z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Co jeszcze zdradzili na temat swojej relacji?

Zobacz także: 70-lecie TVP: Joanna i Jacek Kurscy przyćmili inne gwiazdy na jubileuszowym koncercie?

Zobacz także
Party.pl

VIPHOTO/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama