Kasia Burzyńska
Easnews

Kasia Burzyńska-Sychowicz lada moment po raz drugi zostanie mamą. Dziennikarka jest już w 34. tygodniu ciąży i wiadomo, że urodzi dziewczynkę. Burzyńska powinna teraz jak najwięcej odpoczywać, jednak nie ma na to czasu! Jej organizm ma jednak "dość", o czym sama pisze! Czy gwiazda nie przesadza z obowiązkami? 

1/3
Kasia Burzyńska
Instagram

Córeczka Kasi, Józefina, przyjdzie na świat już za kilka tygodni. To ważne, aby w ostatnich tygodniach ciąży nie przemęczać się i nie brać na swoje barki zbyt wiele. Niestety, dziennikarka zapomniała o tym i ostatnio jej organizm odmówił posłuszeństwa. Kasia o trudach ciąży napisała na Instagramie.

- Jestem w 34. tygodniu ciąży i wciąż wydaje mi się, że jestem niezniszczalna... Guzik prawda! Wczoraj wzięłam sobie na głowę, na barki, na plecy za dużo. To był intensywny dzień, od rana. Kiedy popołudniem wróciłam do domu, pragnąc poświęcić czas Rodzinie, Synowi, mój organizm się zbuntował. Musiałam się położyć, zregenerować- święte prawo kobiety w ciąży. A jednak... przeklinałam tę niesprawiedliwość! Dopadły mnie wyrzuty sumienia i obrzydliwa gotowość do łez. I myśli od groma, i samokrytyka: że przecież zamiast odpoczywać, powinnam słuchać opowieści Heńka o superbohaterach, bawić się z nim Transformersami i jeszcze poodkurzać w międzyczasie w kuchni, bo jakiś niepokojący bałagan tam się zrobił. 

Zobacz także: Katarzyna Burzyńska pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem! Zobaczcie, jak prezentuje się przyszła mama

2/3
Kasia Burzyńska
Instagram

Burzyńska dodała, że "matki są popaprane", bo nie chcą nikogo zawieść, choć czasami nie dają po prostu rady. 

Wszystko dla Rodziny! Świetnie. I nieświetnie. I to jest chyba istota macierzyństwa i jego cudactwa. Mam wielką ochotę poznać Waszą opinię: macie podobnie? - zapytała na swoim Instagramie. 

3/3
Katarzyna Burzyńska w granatowej sukience z kołnierzykiem
East News

Internautki odpowiedziały Kasi, że powinna odpuścić niektóre obowiązki domowe i jak najwięcej czasu relaksować się. Może Burzyńska-Sychowicz powinna poprosić o urlop w pracy? Jesteśmy pewni, że Ania Lewandowska nie będzie miała z tym żadnego problemu!

 

Więcej na temat Katarzyna Burzyńska