Karolina Pisarek w sukience w kwiaty

Karolina Pisarek ma już nowego partnera! Jest od niej starszy o 17 lat!

Karolina Pisarek w sukience w kwiaty

Karolina Pisarek od czasu udziału w programie "Top Model" robi oszałamiającą karierę. Nic w tym dziwnego, w końcu niedawno została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych twarzy na świecie. Modelka bardzo dużo pracuje, ale na szczęście udaje jej się również znaleźć czas na... miłość! Chociaż Karolina niedawno rozstała się ze swoim partnerem, Danielem Matsunagą, to jednak jej serce już skradł inny mężczyzna. Kim jest i czym się zajmuje nowy ukochany pięknej modelki?

Zobacz także: Klaudia El Dursi to "pierwsza zwyciężczyni "Top Model!". "Teraz telefon się urywa"

Karolina Pisarek ma nowego chłopaka!

Karolina Pisarek po udziale w programie "Top Model" szturmem podbiła rynek modelingu. Od wielu lat bierze udział w pokazach mody, sesjach zdjęciowych, a także została twarzą kilku znanych marek. Karolinie niewątpliwie udało się wykorzystać swoje pięć minut i ciężką pracą osiągnęła spektakularny sukces. Nic więc dziwnego, że jest obiektem westchnień wielu mężczyzn na całym świecie. 

Niedługo po udziale w "Top Model", Karolina była w związku z... Damianem Kordasem. Ich uczucie trwało zaledwie kilkanaście tygodni, jednak tej dwójce udało się zakończyć relację w przyjacielskich stosunkach. Jak przyznała gwiazda w jednym z wywiadów, decyzję o rozstaniu podjęli wspólnie. Później Karolina Pisarek była w związku z pochodzącym z Brazylii modelem, Danielem Matsunagą, jednak w grudniu 2019 roku para zakończyła swoją relację. Powodem tej decyzji miała być niewierność partnera modelki. Jak się okazało, Karolina długo nie była singielką, bo zaledwie po dwóch miesiącach od rozstania z Brazylijczykiem do mediów dotarła wiadomość, że modelka jest już szczęśliwie zakochana! 

Jej nowy partner to Jaime Camara - zawodowy kierowca rajdowy pochodzący z Brazylii. Ukochany Karoliny ma 39 lat i opiekuje się 11-letnim synem Luccą. Najprawdopodobniej modelka i jej nowy chłopak poznali się przez wspólnych znajomych - Sandrę Kubicką i jego narzeczonego. Ostatnio Camara opublikował na InstaStory zdjęcie z Karoliną, które podpisał:

Pierwsze Walentynki razem, a ja już nie mogę oddychać. Kocham cię skarbie. 

Oczywiście szczęśliwie zakochanym życzymy wszystkiego dobrego i trzymamy kciuki za ich związek!

Instagram

Karolina Pisarek jeszcze niedawno była zakochana w przystojnym modelu Danielu Matsunaga. Jednak ten związek to już przeszłość!

Karolina Pisarek, Daniel Matsunaga

 

Więcej na temat Karolina Pisarek
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59