Karolina Malinowska zachwycona Dodą
Akpa

Malinowska ubolewa nad Dodą: Nie powinna unikać romansu z Wolińskim

Karolina Malinowska zachwycona Dodą
Akpa

Każdy poczytny magazyn o gwiazdach ma już swoją rubrykę, w której modowy ekspert ocenia stylizacje gwiazd z czerwonych dywanów. W dwutygodniku "Gala" swoje opinie na temat kreacji jakie możemy podziwiać na różnego rodzaju wydarzeniach w swoim felietonie ocenia Karolina Malinowska. W ostatnim numerze była modelka bliżej przyjrzała się sukienkom z tegorocznego rozdania TeleKamer.

Malinowska, tak jak wcześniej zrobił to w "Grazii" duet Paprocki i Brzozowski, jest zachwycona Dodą w beżowo-pudrowej sukni od Dawida Wolińskiego. Panowie nazwali ją "prawdziwą mieszanką wybuchową", a Karolina skomentowała stylizację Rabczewskiej tak:

- Doda w kreacji Dawida Wolińskiego wzbudziła sensację. Jedni podobnie jak pięć lat temu, próbowali doszukać się śladów bielizny. Bezskutecznie. Innym odebrało mowę, a jeszcze inni zniesmaczeni odwracali głowę. Ja mam tylko jedno pytanie: dlaczego mariaż Doda & Woliński zdarzył się tak późno? Żadne z nich nie powinno unikać tego modowego romansu ocierającego się o pikanterię -pisze Malinowska w "Gali".


Modowa ekspertka w samych superlatywach rozpływa się nad galową stylizacją wokalistki, która dopieszczona została nawet w najmniejszym detalu:

- Jestem totalnie zachwycona tym, jak wygląda Dorota! Długa beżowopudrowa sukienka odsłaniająca wiele, ale nie za wiele... I najważniejszy, najpiękniejszy dodatek - wspaniałe ciało, które widać było doskonale dzięki licznym rozcięciom. To nie mogło się nie udać! Mocne uzupełnienie kreacji to piękne bransolety i pierścionki w złotym kolorze. Nie przypadły mi do gustu buty, ale to nie one grały główną rolę. Za to makijaż jest piękny, a fryzura śliczna i kobieca, bez udziwnień. Bosko!


Coś nam się wydaje, że stylizacja Dody z TeleKamer znajdzie się wysoko we wszystkich modowych podsumowaniach 2013. Mamy nadzieję, że już niebawem zobaczymy gwiazdę w kolejnej przepięknej kreacji od Dawida Wolińskiego, która ponownie będzie zapierała dech w piersiach. Ostatnio jakby gwiazda, stawia na luźne stylizacje. Zobacz: Militarna Doda w krótkich spodenkach

Doda na gali TeleKamery 2013

Doda na gali TeleKamery 2013:

Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11