Ranking Karoliny Korwin Piotrowskiej
mat. arch.
1/6
Ranking Karoliny Korwin Piotrowskiej
mat. arch.

Znana dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska i autor kryminałów oraz redaktor magazynu PARTY Alek Rogoziński zrobili razem podsumowanie roku w show-biznesie! W ich rankingu najważniejszych wydarzeń 2015 roku nie mogło zabraknąć zaręczyn, rozwodów, skandali, ale są też inne niespodzianki! Karolina i Alek nie zawsze się zgadzają, ale zawsze ich uwagi są celne! 

 

Zapraszamy na pierwszą część RANKINGU show-biznes 2015! Kolejna już 1 stycznia.
 

Zobacz także: Spektakularne metamorfozy gwiazd! Zobacz nasz ranking! WIDEO

2/6
ONS

Miejsce 10. WYWIADY NA WAGĘ ZŁOTA

 

Karolina Korwin Piotrowska: Wojciech Pokora, Kazik, Czesław Mozil, Maciej Stuhr, Olaf Lubaszenko i Piotr Fronczewski dali w tym roku czadu i pokazali się od innej strony, udzielając świetnych i sporo odkrywających z ich życia prywatnego i zawodowego wywiadów. Historie pełne nieznanych faktów, genialnych anegdot, kawał historii Polski, jej kultury i show-biznesu. Znane panie na tym tle wypadają na razie dość słabo oraz histerycznie. Czas to zmienić!


Alek Rogoziński: Zadziwiające jest też to, że kiedy wszyscy trąbią o szalejącym kryzysie na rynku księgarskim, a badania pokazują, że na statystycznego Polaka przypada pi razy oko sześć przeczytanych linijek książki rocznie (a i to nie wiadomo, czy oby nie telefonicznej), wywiady rzeki polskich gwiazdorów biją rekordy sprzedaży! Czapki z głów, drodzy panowie!

3/6

Miejsce 9. ROZWÓD, KTÓREGO... NIE BYŁO - Beata Kozidrak i Andrzej Pietras

KP: Cała niesamowita i długa kariera bez plotek na temat życia prywatnego i nagle takie coś… Zainteresowanie mediów życiem Beaty Kozidrak wydawało się zrozumiałe, bo przez lata uchodziła z mężem za wzorowe małżeństwo. Plotki o rozwodzie były więc naprawdę szokujące. Podział takiego majątku jak ich też działa na wyobraźnię. Jak jest naprawdę? Beata pokazuje klasę i jak zwykle nie komentuje nic. Młodsze koleżanki z branży muzycznej powinny się od niej uczyć, bo wielką gwiazdę poznaje się często po tym, czego NIE mówi i NIE komentuje.


AR: „Niech każdy zajmie się własnym życiem”, tak Beata odpowiedziała na pytania o swój rozwód. I słusznie! Szkoda tylko, że plotki o artystce spotkały się z o wiele większym zainteresowaniem niż jej nowa płyta koncertowa, która nie trafiła (jeszcze) nawet do TOP 50 listy sprzedaży. Cóż, znak czasów... Beata Kozidrak z mężem.

4/6
Agnieszka Szulim podtrzymuje grzywkę

Miejsce 8. SPEKTAKULARNE ZARĘCZYNY - Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak

 

KP: Współczuję bardzo Agnieszce Szulim chorobliwego zainteresowania mediów jej życiem prywatnym. Choć w sumie można się było tego spodziewać, jeśli do zaręczyn dochodzi na Balu TVN, czyli kuźni wszelkich plotek i miejscu spotkań największych medialnych plotkarzy oraz „medialnych przyjaciół” zaopatrzonych w telefony z dostępem do ukochanego Instagrama. Ale mleko się rozlało, a media szaleją, bo na gwałt szukamy ładnej, bogatej i niegłupiej pary na okładki, bo ileż można pisać o Rozenek? To bardzo fajna para, zakochani jak dzieciaki. Oby udało im się zachować minimum prywatności w ten ważny dzień, który nastąpi… Wiem, ale nie powiem!


AR: No i teraz masz przechlapane. Tabloidy zlecą gangsterom, żeby cię porwali i torturowali, póki nie wyśpiewasz im najważniejszej daty w historii polskiego show-biznesu! A mówiąc serio, cóż – pani Agnieszka, choć wiecznie powtarza, że nie jest gwiazdą, i niby z dystansem patrzy na nasz światek celebrytów, stała się w tym sezonie jego królową. To się dopiero nazywa ironia losu...

5/6
Maciej Zień pokazał zdjęcia ze ślubu
ONS

Miejsce 7. KONIEC LEGENDY - Maciej Zień

KP: Bezkształtna sukienka Agaty Kuleszy na Oscarach była zwiastunem powolnego upadku Zienia. Ale na poważnie – tak się kończą kariery małych Jasiów, którzy chcieli w Polsce, kraju, w którym królują szara dresowa bluza oraz podróbki znanych marek, robić prowincjonalne „hałt kutur”. Po buńczucznych medialnych wypowiedziach rozemocjonowanego Zienia na tematy niby-biznesowe, trzeba było przepraszać potem grzecznie byłego wspólnika za rzucane w jego kierunku niezbyt przemyślane obelgi. Od razu widać, kto ma lepszych prawników, więcej pieniędzy i pewnie nawet rację w tym sporze. Przy okazji okazało się, ile były warte reklamowane szeroko medialne „przyjaźnie” Zienia. Jakoś nie ma teraz przy nim tłumu „gwiazd” oraz „muz” łasych na darmowe sukienki… Smutne.


AP: Jeśli prawdą jest, że przyjaciół poznaje się w biedzie, to faktycznie pan Maciej nie miał ich w naszym show-biznesie zbyt dużo. Ciekawe, czy po tej wpadce jeszcze się podniesie. Bo w modzie, jak pokazuje przykład Johna Galliano, zawsze można liczyć na triumfalny comeback. Pytanie tylko: czy Zieniowi jeszcze się chce wracać?!

6/6
Barbara Sienkiewicz matka

Miejsce 6. 60-LETNIA MAMA - Barbara Sienkiewicz

KP: Mentalna patologia mediów wyszła tutaj jak na dłoni. Barbara Sienkiewicz po prostu postanowiła mieć dzieci, choć od dawna nie ma 18 lat, i nagle cała Polska poczuła się jak jej ginekolog, psychiatra oraz psycholog. Było mi wstyd za pseudoekspertów, którzy publicznie roztrząsali sprawę, czy było to in vitro, czy nie za późno i czy to zdrowe… Nikt nie pomyślał, żeby może jej pomóc, bo z tego, co wiem, jej sytuacja nie jest godna pozazdroszczenia. Wstyd i polski kołtun w pełnej krasie!


AR: Najbardziej idiotyczne były chyba zarzuty o to, że całość miała posłużyć pani Barbarze do promocji. To dopiero chore myślenie! Hejt, jaki przy tej okazji wylał się z Internetu, też był dość żałosny. Nie wiem, czemu część moich rodaków koniecznie musi wszystko skomentować, nawet jeśli poza wulgaryzmami i złośliwością nie ma kompletnie nic do powiedzenia? Moda jakaś czy co?

 

Kolejna część RANKINGU Karoliny Korwin Piotrowskiej i Alka Rogozińskiego już 1 stycznia 2016!